Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Gdy uprawiamy namiętny seks, chcemy jak najbardziej poczuć swojego partnera. Jednocześnie bardzo często zależy nam na uniknięciu niechcianej ciąży i chorób przenoszonych drogą płciową. Utarło się, że prezerwatywy pomagają osiągnąć ten drugi cel, ale przeszkadzają w tym drugim. Jednak rozwijająca się technologia sprawia, że dwa aspekty można w piękny sposób pogodzić. Prezerwatywy nielateksowe Unimil SKYN są tego doskonałym przykładem.

 

Kupując opakowanie Unimil SKYN Original zawierające 10 sztuk zapewnisz sobie niejeden udany stosunek! Zakochasz się w tych prezerwatywach dzięki ich cienkości i delikatności, które pozwolą Ci skupić się na tym, co podczas seksu najważniejsze. Będziesz mógł w pełni oddać się namiętności, wiedząc że jesteś nie tylko dobrze zabezpieczony, ale i nic nie przeszkadza Ci w osiągnięciu przyjemności!

 

Dzięki nim będziesz mógł wypróbować różnorodne lubrykanty nieoparte na wodzie, które zawsze Cię intrygowały. Prezerwatywy SKYN sprawią, że seks zawsze będzie wielką frajdą dla obojga partnerów!

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    10

  • materiał: 

    poliizopren

Zaloguj się
2017-11-28 19:40:17 - Olo

Bez lateksu, więc zupełnie inne niż wszystkie. Wygoda i komfort.