Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Jeżeli uważasz, że prezerwatywy uniemożliwiają cieszenie się seksem na naprawdę wysokim poziomie, oznacza to, że prawdopodobnie nie miałeś okazji wypróbować naprawdę dobrych! Prezerwatywy nielateksowe Unimil SKYN są doskonałym przykładem tego, że bezpieczeństwo nie musi być wcale wrogiem prawdziwej przyjemności! 

 

SKYN Large to prezerwatywy o dużych rozmiarach, które zapewnią idealny komfort osobom, dla których mniejsze prezerwatywy okazały się zbyt ciasne! To jeden z powodów, dla których są to prezerwatywy, dzięki którym osiągnięcie optymalnej przyjemności ze stosunku nie sprawi Wam żadnych kłopotów. Prezerwatywy poliprozenowe to przede wszystkim rewolucyjnie cienki i delikatny materiał, który jest o wiele mniej „duszący” niż lateks, dając wrażenie maksymalnej naturalności. Wiele osób, które wcześniej denerwowały się na psujące wrażenia prezerwatywy naprawdę bardzo polubiły SKYN.

 

Prezerwatywy SKYN to gwarancja bezpieczeństwa dzięki przejściu elektronicznych testów. Nałóż je i poddaj się przyjemności bez stresu!

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    poliizopren