Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Wymiary

  • długość: ok 180 mm

  • szerokość: ok 53 mm

  • grubość: najcieńszy model SKYN (!)

 

Firma Unimil wprowadza coraz wyższe standardy, jeśli chodzi o produkowanie bardzo cienkich prezerwatyw, pozwalających cieszyć się partnerom bliskością. Przez długi czas wiele osób twierdziło, że jedyny sposób, by naprawdę poczuć seks, to uprawiać go bez prezerwatywy, jednak dzięki ultracienkim prezerwatywom wykonanym z poliprozenu to już od jakiegoś czasu nie jest prawdą. Unimil SKYN Elite to kolejny etap - prezerwatywa jeszcze cieńsza niż pozostałe modele SKYN, wykonana ze szczególnie delikatnego materiału! Jest to więc produkt, który jest w stanie pozytywnie zaskoczyć nawet osoby, które miały już okazję korzystać z prezerwatyw SKYN. To jeszcze lepszy, bardziej naturalny seks!

 

Unimil SKYN Elite to poliprozenowe prezerwatywy zakończone zbiorniczkiem, wzbogacone o środek nawilżający, który dodatkowo poprawia komfort stosunku. Zakładanie tych prezerwatyw jest bardzo wygodne - wszystko, by nie przeszkadzać w przyjemności!

 

Zalety nielateksowych prezerwatyw to nie tylko możliwość odczuwania bardziej naturalnych wrażeń. Warto zwrócić uwagę również na fakt, że mogą z nich korzystać osoby uczulone na lateks, a także pozwalają one na używanie lubrykantów nieopartych na wodzie.

 

Osoby, które martwią się, że cieńszy materiał oznacza słabszą ochronę – bez obaw! Wszystkie prezerwatywy SKYN są dokładnie testowane elektronicznie i w niczym nie ustępują prezerwatywom lateksowym, jeśli chodzi o skuteczność antykoncepcyjną i ochronę przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    poliizopren