Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: pasante (uk)

Prezerwatywy przez jednych są lubiane, inni wolą ich unikać. Mogą być urozmaiceniem stosunku, oferując nową gamę emocji. Nowoczesne prezerwatywy są jednak niewyczuwalne przy stosunku, a przy tym pozwalają na wzmocnienie i potęgowanie doznań, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Wyłącznie stereotypem pozostaje prezerwatywa tłumiąca doznania i będąca przykrą koniecznością. Passante to dynamicznie rozwijająca się marka rodem z Wielkiej Brytanii, która podbija rynek europejski swoimi świetnie wykonanymi prezerwatywami o naturalnym charakterze. Wypróbuj Pasante - Naturelle, a przekonasz się czym może być prawdziwa rozkosz.

Zaproś do swojej sypialni prawdziwą rozkosz. Nowoczesne prezerwatywy Pasante - Naturelle zostały stworzone z myślą o wspaniałych doznaniach i czerpania pełnej radości ze zbliżenia, przy tym cechują się wysoką jakością. Już sama nazwa prezerwatywy wskazuje na jej właściwości – są to produkty elastyczne, idealnie przylegające do członka, dzięki czemu w żadnym stopniu nie ograniczają komfortu. Prezerwatywy wykonano z cienkiej i przeźroczystej gumy lateksowej, która obecnie jest standardem w tego typu produktach i cechuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Z racji super cienkich ścianek są niewyczuwalne, dzięki czemu dają okazję do pełnych wrażeń, których w żaden sposób nie redukują w przeciwieństwie do wielu innych prezerwatyw dostępnych w sprzedaży. Pasante - Naturelle w zestawieniu z innymi prezerwatywami wykazują nieco większą szerokość oraz długość, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane przez mężczyzn dobrze wyposażonych przez naturę, dla których standardowa prezerwatywa okazuje się być niewystarczającą. Jednocześnie Pasante - Naturelle może być stosowana przez mężczyzn wykorzystujących standardowe rozmiary prezerwatyw, dzięki swojej elastycznej i dopasowującej się do członka budowie. Prezentowane prezerwatywy posiadają anatomiczny kształt ułatwiający zakładanie oraz rozszerzony zbiorniczek na nasienie, gwarantujący pełne bezpieczeństwo podczas stosunku. Są to prezerwatywy nawilżane, które dobrze przylegają do członka i można je stosować wraz z dodatkowymi lubrykantami, czerpiąc ze zbliżenia jeszcze większą przyjemność.

Firma Passante dba o skrupulatną kontrolę jakości swoich prezerwatyw, dzięki czemu oferowanej przez nie ochronie przed niechcianą ciążą oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową można w pełni zaufać. Cały proces tworzenia i testowania prezerwatyw marki Passante jest ściśle kontrolowany przez Brytyjski Instytut Standardów. Pasante - Naturelle posiadają certyfikat CE oraz normę jakości ISO, są w 100% testowane dermatologicznie oraz elektronicznie, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy jakości. Pasante - Naturelle nie zawierają dodatkowego środka plemnikobójczego i są dedykowane zarówno do stosunków waginalnych oraz analnych. Oferowany produkt posiada 180 milimetrów długości, 53 milimetry szerokości i grubość zaledwie 65 mikronów. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki oryginalnie zapakowanych prezerwatyw Pasante - Naturelle.Długość: 180 mm
Szerokość: 53 mm/66mm
Grubość w mikrometrach: 65

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    lateks