Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: pasante (uk)

Długość: 180 mm
Szerokość: 52 mm w najcieńszym miejscu
Grubość: 100m

 

Dla osób, które chcą czuć się w trakcie seksu w pełni bezpiecznie, by móc bez stresu cieszyć się doznaniami świetnym wyborem są prezerwatywy Pasante Extra Safe. To prezerwatywy grubsze niż standardowe prezerwatywy produkowane przez Pasante, które sprawią, że poczujesz się pewniej niż kiedykolwiek!

 

Pasante Extra Safe to nie tylko bezpieczeństwo, ale i wygoda! Anatomiczny kształt tych prezerwatyw sprawia, że nałożysz je błyskawicznie i nie będziesz stresować się o to, czy dobrze leżą! Dla jeszcze większego komfortu Pasante Extra Safe są dodatkowo nawilżane, co jest dużym plusem dla obojga partnerów!

 

Jak wszystkie prezerwatywy Pasante, Extra Safe poddawane są wyjątkowo rygorystycznym testom elektronicznym. To sprawia, że na pewno nie zawiedzie Cię oferowana przez nie ochrona!

 

Prezerwatywy Pasante nie zawierają środka plemnikobójczego.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    12

  • materiał: 

    lateks

Zaloguj się
2017-04-24 13:24:09 - Olek

Tej marce zawsze ufam, a wśrod ich szerokiej oferty ekstra safe spasowały mi najbardziej. W nich się czuje pewnie i bezpiecznie, mogę śmiało polecić.