Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: pasante (uk)

Prawidłowe, nienarzucające się obydwu stronom, a zarazem po prostu przyjemne zbliżenie o charakterze erotycznym opiera się - ujmując wszystko w kategoriach "z grubsza" - de facto na dwóch podstawach, swoistych fundamentach zapewniających prawidłowy stosunek seksualny o wysokim stopniu satysfakcji tak dla uczestniczącego w nim mężczyzny, jak i kobiety.

Jednym z nich jest ten bodaj najbardziej oczywisty, możliwy do ujęcia poprzez sformułowanie "chęć" bądź "odpowiednie nastawienie". Trudno wszak mówić o udanym stosunku w momencie, w którym obydwie strony nie odczuwają przyjemnego napięcia erotycznego względem siebie i nie przejawiają rozpalenia na samą myśl o kontakcie seksualnym ze sobą. Bez miłości i pożądania seks sam w sobie staje się dla wielu odrobinę "pusty" - mimo oczywistego skierowania na stronę fizyczną, istotna w nim jest także wartość emocjonalna. Jednak nawet gdy ona się pojawia, nie zawsze można mówić o pełnym erotycznym komforcie - tu zaś istotny staje się drugi ze wspomnianych wcześniej fundamentów. Nie jest już jednakże w pełni uzależniony od działania dwóch uczestniczących w stosunku osób.

Mowa tu wszak o komforcie psychicznym, powiązanym z bezpieczeństwem podczas seksu. Braku konieczności bycia wyczulonym na ewentualne problemy bądź "wpadkę". To zapewnić mogą już wyłącznie akcesoria okołoerotyczne, ze szczególnym wskazaniem na te najbardziej powszechne i rozpoznawalne, używane nad wyraz często przez rzesze ludzkie. Chodzi oczywiście o prezerwatywy - jednak w wypadku konieczności zapewnienia psychicznego komfortu muszą być one niewątpliwie najlepszej z możliwych jakości.

W ścisłej czołówce akcesoriów, które mogą nam takie poczucie bezpieczeństwa zapewnić, są w opinii wielu przerwatywy Pasante - Extra. Sprzedawane w opakowaniach po trzy sztuki (dla wielu stanowiące "złoty środek" i optymalną ilość rozpatrywaną do użycia podczas pojedynczego stosunku seksualnego) po niewielkiej cenie gwarantują wysoką przyjemność z seksu dla obydwu stron, mimo niewielkiej ceny zapewniając również pełne bezpieczeństwo.

Jak można zdefiniować klucz do jakości, jaką reprezentują sobą prezerwatywy Pasante - Extra? W ich wypadku również mówić można o swoistych dwóch filarach, dzięki którym są niemal bezkonkurencyjne na rynku produktów o podobnym charakterze i specyfikacji. Pierwszym - a zarazem tym, na który producent zwraca największą uwagę - jest zdecydowanie odpowiednie nawilżenie. Pasante - Extra pokryte są dodatkową warstwą lubrykantu wysokiej jakości, który przez samą swoją obecność zapewnia większą łatwość kontaktów seksualnych i płynącą z nich przyjemność.

W wypadku drugiego mówić można o wygodzie. Kształt Pasante - Extra jest specjalnie dostosowany do członków o niemal każdym możliwym kształcie i wielkości - ta uniwersalność minimalizuje kłopoty i dodatkowo zwiększa przyjemność związaną nie tylko z samym seksem jako takim, lecz także użytkowaniem prezerwatyw tej marki.

Tym bardziej stanowią one idealny wybór, którego wręcz nie wypada nie dokonać.

 

Parametry techniczne:

długość: 180 mm
szerokość: 52 mm w najcieńszym miejscu
grubość w mikrometrach: 100

Opakowanie zawiera 3 szt.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    lateks