Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: pasante (uk)

Parametry techniczne:

długość: 190 mm

szerokość: 52 mm

grubość: 65 mikronów

 

Długo... Dłużej... Jeszcze dłużej... Pasante Delay to prezerwatywy dla osób, które chcą jak najbardziej przedłużyć miłe chwile przeżywane z drugą osobą. Zawarty w nich specjalnie opracowany lubrykant pozwoli opóźnić wytrysk, dzięki czemu możesz odczuwać wspaniałą przyjemność tak długo, jak tylko będziesz miał ochotę. W sypialni powinieneś oddać się odczuciom, a nie obawiać się, że przedwczesny wytrysk sprawi, że zabawa nagle się skończy.

 

Prezerwatywy firmy Pasante należą do najbardziej wygodnych produktów tego typu dzięki anatomicznemu kształtowi, dzięki któremu ich nakładanie jest niezwykle łatwe. Nie będziesz musiał długo czekać, by poddać się doznaniom!  

 

Najważniejszy aspekt prezerwatyw, jakim jest skuteczność antykoncepcyjna i ochrona przed chorobami wenerycznymi stoi w przypadku produktów Pasante na bardzo wysokim poziomie dzięki bardzo skrupulatnym testom elektronicznym.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    lateks