Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: pasante (uk)

Prezerwatywy Pasante - Delay (1 op. / 12 szt.)

W dzisiejszych czasach mężczyźni z różnych przyczyn mają ogromny problem z przedwczesnym wytryskiem, choć tak naprawdę niewielu z nich chce się do tego otwarcie przyznać. Chcą cieszyć się jak najdłużej bliskością ze swoją partnerką, niestety nie zawsze jest to możliwe. Na ten problem jest jedno, niezwykle skuteczne a przy tym zupełnie nieinwazyjne rozwiązanie - wystarczy zacząć korzystać z dobrej jakości prezerwatyw, specjalnie opracowanych do przedłużania stosunku. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są prezerwatywy Pasante - Delay (1 op. / 12 szt.). Prezerwatywy Pasante Delay pokryte zostały specjalnym lubrykantem, który działa opóźniająco na męski wytrysk i tym samym przedłuża stosunek, pozwalając parom na znacznie dłuższe cieszenie się bliskością. Anatomiczny kształt prezerwatyw umożliwia dopasowanie ich do każdego rozmiaru członka. Dzięki swojemu kształtowi i łatwości nakładania będą przydatne i niezwykle użyteczne nawet dla niezbyt doświadczonych par. Prezerwatywy Pasante - Delay idealnie sprawdzą się w przypadku wszystkich tych par, które lubią długi i namiętny sex.

Firma Pasante założona została w Wielkiej Brytanii, w 1992 roku i do dnia dzisiejszego z roku na rok coraz bardziej się rozwija i udoskonala swoje produkty. Każdy z procesów produkcji zarówno prezerwatyw, jak i wszystkich wykorzystywanych w ich nawilżeniu lubrykantów podlega wielu, niezwykle rygorystycznym kontrolom, dzięki czemu Pasante udostępnia swoim klientom jedynie te, najwyższej jakości produkty. Brytyjski Instytut Badawczy to instytucja niezwykle surowa i wymagająca, zatem możemy mieć pewność, że wszystko co zostaje przez niego zaakceptowane spełnia należyte wymagania jakościowe. Kontrola daje pewność, że wszystkie prezerwatywy i lubrykanty są całkowicie bezpieczne.

Warto dodać, iż prezerwatywy Pasante - Delay posiadają certyfikat CE oraz spełniają wszystkie normy jakości ISO. Produkt zanim trafił do dystrybucji przebadany został pod względem dermatologicznym oraz elektronicznym.

Prezerwatywy Pasante - Delay w pewnym stopniu pokryte zostały lidokainą, czyli delikatnym związkiem chemicznym wykazującym właściwości znieczulające. Dzięki obecności tej substancji mężczyzna jest w stanie znacznie dłużej współżyć ze swoją partnerką, bez zbyt szybkiej ejakulacji. Prezerwatywy te poza przedłużeniem stosunku i ochroną partnerów przed ciążą oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową, pomagają mężczyznom w stopniowym odzyskaniu pewności siebie. Mężczyzna mający zbyt wczesny wytrysk bardzo szybko traci pewność siebie i poczucie własnej męskości. Czuje się niedowartościowany i zaczyna stopniowo unikać swojej partnerki. Jak pokazują badania, zdecydowana większość użytkowników prezerwatyw Pasante - Delay, jeśli chodzi o panów, odzyskała pewność siebie. Powróciły im także chęci do zbliżeń z partnerkami, gdyż z użyciem prezerwatyw Pasante - Delay nie muszą już obawiać, że ich igraszki zakończą się zanim jeszcze tak naprawdę na dobre się zaczną. Pasante - Delay to połączenie wysokiej jakości z bezpieczeństwem stosowania.

Długość: 190 mm
Szerokość: 52 mm
Grubość w mikrometrach: 65

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    12

  • materiał: 

    lateks

Zaloguj się
2017-06-21 19:28:05 - Cliff

Do akcji analnych nadają się idalnie. bardzo wygodne, polecam serdecznie.