Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: durex

Jeśli chodzi o zbliżenia, warto dążyć do tego, by uczynić czerpane z nich doznania jak najbardziej naturalnymi nawet przy użyciu zabezpieczenia. Jednak lateks często okazuje się materiałem zbyt grubym, by w pełni na to pozwolić. Osobom, którym szczególnie zależy na naturalnych wrażeniach w trakcie zbliżeń polecamy Durex Real Feel – prezerwatywy z cienkiego, a zarazem niezwykle solidnego poliprozenu, który pozwala odczuć pełnię wrażeń cieplnych w trakcie stosunku. Jeżeli nigdy nie miałeś okazji wypróbować nielateksowych prezerwatyw, na pewno zakochasz się w możliwości odczuwania seksu tak, jak chce tego natura!

 

Prezerwatywy Durex Real Feel są bardzo wygodne i pokryte środkiem nawilżającym. Osoby, które martwią się o bezpieczeństwo powinien uspokoić fakt, że zostały przetestowane równie dokładnie co prezerwatywy lateksowe. Dzięki temu udało się uzyskać idealną równowagę między przyjemnością a bezpieczeństwem.

szerokość nominalna: 56 mm

3 sztuki w opakowaniu.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    poliizopren