Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: durex

Prezerwatywy powinny chronić partnerów, jednocześnie nie stanowiąc między nimi bariery i Durex Invisible doskonale spełnia te funkcje. Są to prezerwatywy dla par, które chcą w trakcie seksu odczuwać jak największą bliskość. To najcieńsza z wykonanych z lateksu prezerwatyw Durex, którą na pewno bardzo polubisz!

 

Prezerwatywy Durex Invisible są dodatkowo nawilżone, by ułatwić Wam cieszenie się sobą nawzajem bez przeszkód! Po założeniu, Durex Invisible idealnie dopasowuje się do członka i staje się, jak sama nazwa wskazuje, wręcz niewidzialna – świetna propozycja dla osób, które chcą skupić się na samym seksie, a nie kłopotliwym nakładaniu i poprawianiu prezerwatywy!

 

Dbając o cienkość prezerwatyw Durex Invisible, producent jednocześnie nie zaniedbuje zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa, które udaje się wprowadzić dzięki testom elektronicznym i dermatologicznym. To sprawia, że Durex jest marką prezerwatyw, która cieszy się zaufaniem osób na całym świecie, w tym również Polaków.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    lateks

Zaloguj się
2016-11-24 00:48:39 - siny

Porażka. Bardzo ciasne. Trudno założyć, a jak już się uda to potrafią tak uciskać aż do bólu i zsinienia. Żona kupiła mi 10, zrujnowały mi dwa wieczory i resztę opakowania wyrzucam. Jak ktoś ma ptaszka jak paróweczka to może mu podpasują.