Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: durex

Durex Invisible to idealne prezerwatywy dla par spragnionych maksymalnej bliskości i wspólnej rozkoszy. Są to prezerwatywy lateksowe o 35 proc. cieńsze od standardowych, dzięki czemu pozwalają cieszyć się pełnią wrażeń! Jak sama nazwa wskazuje, są to prezerwatywy, których się nie zauważa! Najważniejsze bowiem w trakcie seksu jest, by skupić się na wrażeniach swoich i partnerach, a nie przeszkadzającym materiale. Użycie prezerwatyw Durex Invisible pozwala poprawić jakość życia erotycznego w niesamowity sposób! To zupełnia nowy poziom, jeśli chodzi o cienkie prezerwatywy lateksowe

 

Firma Durex już od wielu dekad dostarcza klientom prezerwatywy, które doskonale chronią zarówno przed niechcianą ciążą, jak i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Nazwa marki stała się już właściwie synonimem bezpiecznego seksu! Kupując prezerwatywy Durex, masz pewność, że otrzymujesz produkty poddane długotrwałym testom elektronicznym zapewniającym najwyższą jakość ochrony.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    lateks

Zaloguj się
2017-10-13 18:17:22 - Igor

Super jest to dodatkowe nawilżenie. Każda strona zadowolona:)