Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: durex

Jeżeli jesteś osobą, która w trakcie seksu stawia szczególną uwagę na bezpieczeństwo i w związku z tym chce mieć dostęp do ochrony, której naprawdę może zaufać? Propozycją dla Ciebie mogą być prezerwatywy Durex Extra Safe, które są grubsze od pozostałych prezerwatyw tej firmy, co pozwala na zachowanie szczególnego bezpieczeństwa.

 

Pomimo zastosowana grubszego lateksu, prezerwatywy Durex Extra Safe pozostają bardzo wygodne i łatwe w nałożeniu, w czym pomaga im zbiorniczek o specjalnie opracowanym kształcie easy-on. Stosowanie ich jest bardzo łatwe również dzięki bardzo dobremu lubrykantowi. W połączeniu z dużym bezpieczeństwem, wygoda tych prezerwatyw pozwoli Wam się maksymalnie odprężyć w trakcie seksu!

 

Niezwykle dokładnie testy elektroniczne sprawiają, że prezerwatywy Durex Extra Safe dostarczają ochrony na szczególnie wysokim poziomie. Durex Extra Safe jest bardzo dobrym wyborem niezależnie od tego, czy zależy Ci na zapobiegnięciu niechcianej ciąży czy ochronie przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    lateks