Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

PRO-LONG spray 20 ml to niezwykle skuteczny spray, wspomagający mężczyzn w ich walce z przedwczesnym wytryskiem.

 

Jest to preparat, który pomimo swojego silnego działania, jest całkowicie bezpieczny dla bardzo wrażliwych miejsc intymnych.

 

PRO-LONG spray 20 ml jest jednym z produktów, uznanej od wielu lat na całym świecie, niemieckiej marki Pjur, która w swojej ofercie posiada znacznie ponad 50 produktów, klasyfikowanych w kilku różnorodnych kategoriac, a wszystkie znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

 

Jak przedłużyć stosunek? PRO-LONG spray to gwarancja delikatności i bezpieczeństwa, w połączeniu z niezwykłą przyjemnością.

 

Problem przedwczesnego wytrysku, wbrew pozorom dotyczy dość szerokiego grona mężczyzn, choć dla wielu z nich jest to na tyle wstydliwy problem, że nie są w stanie przyznać się do tego nawet przed swoją drugą połówką, co prowadzi nie tylko do problemów w życiu seksualnym, ale również może negatywnie odbijać się na kondycji związku. Wielu mężczyzn poszukuje więc preparatów,które skutecznie, ale przede wszystkim bezpiecznie będą w stanie nieco opóźnić ich wytrysk.

 

Jak zatem skutecznie i naturalnie opóźnić wytrysk? PRO-LONG spray to silnie działający produkt, którego głównym zadaniem jest zmniejszenie wrażliwości członka. To dzięki temu, możliwe staje się wydłużenie stosunku seksualnego.

 

Zgodnie z zapewnieniami producenta, wystarczy jedno psiknięcie, aby móc znacznie dłużej cieszyć się przyjemnością płynącą ze zbliżenia z drugą osobą. Działanie PRO-LONG spray oparte jest na zasadzie lekkiego znieczulenia skóry, jednak nie ma to żadnego wpływu na odczuwaną ze zbliżenia przyjemność. Efekt znieczulenia powoduje, że mężczyzna jest w stanie przejąć znacznie większą kontrolę nad wytryskiem, gdyż zmniejsza się intensywność reakcji na seksualne bodźce, które w przypadku tego typu zaburzeń doprowadzają do przedwczesnego wytrysku.

 

PRO-LONG spray bazuje wyłącznie na naturalnych i bezpiecznych w stosowaniu składnikach. W składzie sprayu opóźniającego wytrysk PRP-LONG znaleźć można przede wszystkim: drogocenny wyciąg z kory dębu, wyciąg z liści aloesu, ekstrakt z liści i gałązek oczaru wirginijskiego i inne substancje, które tuż po bezpośredniej aplikacji na skórę zmniejszają jej wrażliwość na bodźce seksualne, zarówno te mniej jak i bardziej pobudzające.

 

Dzięki temu, że PRO-LONG na opóźnienie wytrysku ma bardzo wygodną postać sprayu, nie tylko bardzo łatwo się go dozuje i rozprowadza, ale również pozwala na znacznie dokładniejsze pokrycie penisa preparatem, co nie pozostaje obojętne na jego efektywność działania, zaś jego cena jest korzystna, dzięki czemu jest on tak popularny.

 

Sposób użycia:

Wystarczy parę psiknięć i dokładne wmasowanie spray'u w członka, aby cieszyć się efektem. Przy regularnym stosowaniu preparatu osiągnąć można jeszcze lepsze efekty. 

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.