Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Superhero STRONG PERFORMANCE to spray dedykowany specjalnie dla wszystkich tych mężczyzn, którzy poszukują sposobu na to  jak szybko opóźnić wytrysk.
Dzięki doskonale opracowanej formule preparatu, bogatego w aktywne składniki pochodzenia naturalnego, Pjur superhero STRONG PERFORMANCE spray 20 ml stymuluje i redukuje nadwrażliwość skóry na wszystkie te bodźce, które mężczyznę mogłyby doprowadzić do przedwczesnego wytrysku. Jest to produkt najwyższej jakości, w atrakcyjnej cenie, podobnie jak wszystkie pozostałe, oferowane przez cenioną na całym świecie, niemiecką markę Pjur. Teraz całość oferty tego producenta dostępna w sklepie Świat Doznań.


Superhero STRONG PERFORMANCE spray to środek, którego głównym zadaniem jest skuteczne obniżanie nadwrażliwości męskiego przyrodzenia, która to nieuchronnie prowadzi do pojawiania się przedwczesnych wytrysków, będących prawdziwą zmorą wielu mężczyzn, niezależnie tak naprawdę od ich wieku i aktywności seksualnej.

Opracowaniem formuły Superhero STRONG PERFORMANCE zajmowały się osoby doświadczone, z bogatą wiedzą i umiejętnościami łączenia ze sobą pewnych składników tak, aby razem współdziałając, przynosiły oczekiwane rezultaty, a przy tym ich stosowanie było całkowicie bezpieczne.
Superhero STRONG PERFORMANCE spray został w odpowiedni sposób przebadany dermatologicznie. Dodatkowo, bez przeszkód można go łączyć z prezerwatywami, bez obaw, że w jakikolwiek sposób obniży on skuteczność działania tego rodzaju środka antykoncepcyjnego.

Superhero STRONG PERFORMANCE spray jest unikalnym produktem najwyższej jakości. Kup i przekonaj się sam.

 

Sposób użycia:

Około 10-15 minut przed stosunkiem nanieść preparat na członka i dokładnie wmasować. 
Stosując preparat regularnie, możesz spodziewać się lepszych efektów. 

 

 Pojemność: 20 ml

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.