Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Zastanawiasz się jak jak opóźnić wytrysk szybko i naturalnie? Nasz sklep ma dla Ciebie idealną propozycję.

 

Pjur Superhero 30 ml - działanie preparatu opiera się przede wszystkim na właściwościach wzmacniających i wydłużających stosunek.

 

Pjur Superhero to preparat nadający się do codziennego stosowania, bowiem stworzony został wyłącznie na bazie naturalnych aktywnych składników, które są bezpieczne  w stosowaniu nawet w bardzo wrażliwych miejscach intymnych. Należy jednak mieć na uwadze, iż Pjur Superhero nie zawiera środka plemnikobójczego, dlatego też w żadnym wypadku, produkt nie powinien być tratowany jako środek antykoncepcyjny.

 

Formuła środka została bardzo dokładnie przemyślana i opracowana tak, by działał on niemal natychmiastowo po jego aplikacji w miejscach intymnych.  Zastosowanie Pjur Superhero pozwala mężczyznom na znaczne wydłużenie odbywanych stosunków seksualnych, co z pewnością ma pozytywny wpływ nie tylko na ich satysfakcję z życia seksualnego, ale również bardzo często na relację z drugą połówką.

 

W składzie znajdują się jedynie naturalne składniki, które poprzez swoje skoncentrowane działanie obniżają męską wrażliwość na bodźce, co pozwala na znaczące wydłużenie aktów płciowych. Taki efekt znieczulenia w żaden sposób nie wpływa na czerpanie satysfakcji z udanego stosunku.

 

Dzięki temu, że Superhero ma postać wygodnego spray'u, zarówno dozowanie jak i odpowiednia aplikacja środka w intymne miejsca mężczyzn jest niezwykle prosta. Aby uzyskać oczekiwane rezultaty, należy bardzo starannie spryskać członka preparatem na około 10-15 minut przed rozpoczęciem stosunku.

 

Superhero zaczyna działać, gdy tylko zostanie dokładnie wchłonięty przez skórę. Regularne stosowanie przyczyni się do uzyskania dłuższych efektów. Nie trać czasu i kup już dzisiaj.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.