Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: cb-x (us)

Dzięki producentom gadżetów erotycznych, którzy stale wprowadzają na rynek nowe urozmaicenia, męska część użytkowników ma możliwość rozejrzenia się za produktami, które pozwolą im uprzyjemnić ich życie erotyczne. Dla tych, którzy mają chęć skierować swoje spojrzenie na mniej sztampowe rozwiązania, proponujemy pas cnoty CB-6000 firmy CB-X. Ten klasyczny, elegancki model w królewskim złotym kolorze to idealne rozwiązanie dla Panów, którzy poszukują niekonwencjonalnych sposobów na urozmaicenie erotycznej sfery swojego życia. Pas cnoty sprawdzi się zarówno u par, które chcą spróbować czegoś nowego w sypialni, jak i u osób, którym nieobce są praktyki BDSM.

 

Pas cnoty CB-6000 może być bez przeszkód stosowany przez wszystkich mężczyzn, którzy chcą urozmaicić swoje życie erotyczne poprzez zabawę ze wstrzemięźliwością. Producent pasa CB-6000 gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania produktu, dzięki zastosowaniu przyjaznych dla ciała, hipoalergicznych materiałów. Warto zaznaczyć, że pas posiada specjalne otwory, które służą do wentylacji - nie ma więc mowy o niekomfortowym uczuciu przegrzania. Ponadto, produkt został wyposażony w otwory, które umożliwiają oddawanie moczu oraz utrzymanie penisa w czystości. Producent zadbał również o możliwość szybkiego i bezproblemowego założenia pasa cnoty. Do tulei przymocowuje się zapięcie, istnieje także możliwość wyregulowania odległości klatki oraz pierścienia. Całość spinamy jedną z plastikowych, jednorazowych plomb lub złotą kłódką, pasującą kolorystycznie do reszty. W zestawie oprócz samej klatki CB-6000 znajdziemy również pięć obręczy, posiadających różne średnice, pięć, wymienionych wcześniej, plastikowych plomb, metalową kłódeczkę i pasujący do niej kluczyk, trzy tuleje, obręcze, dzięki którym regulujemy odległość klatki, małą tubkę lubrykantu, futerał, w którym możemy trzymać wszystkie produkty oraz instrukcję, w której krok po kroku zostało wyjaśnione postępowanie zakładania pasa cnoty.

 

CB-X to marka znana na całym świecie, oferująca różnego rodzaju gadżety erotyczne dla mężczyzn, którzy pragną poszerzać swoje erotyczne horyzonty. Opinie o produktach CB-X świadczą o ich profesjonalnym i kompleksowym podejściu do klienta.

 

Warto nadmienić, jak ważne jest kupowanie gadżetów erotycznych w sprawdzonych miejscach. Produkty oferowane w naszym sklepie posiadają atrakcyjny stosunek jakości do ceny i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów.

 

Parametry techniczne produktu:

 • długość korpusu klatki: 83 mm;
 • średnica klatki: 35 mm;
 • średnice obręczy: 37 mm, 40 mm, 43 mm, 46 mm, 50 mm;
 • materiał wykonania: medyczny poliwęglan.

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  8,3

 • materiał: 

  poliwęglan

 • szerokość (w cm): 

  3,5

 • średnice pierścieni (w cm): 

  3,7, 4, 4,3, 4,6, 5