Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Jeżeli szukasz prezerwatyw, które wzmocnią wrażenia obojga partnerów, przedłużając zarazem stosunek, Unimil MAX LOVE Intense to wybór dla Ciebie. Prezerwatywy Unimil MAX LOVE Intense noszącemu je mężczyźnie pozwalają na opóźnienie wytrysku,, a jego partnerce poznanie zupełnie nowych, przyjemnych odczuć dzięki stymulującym maksi-wypustkom. Te prezerwatywy pozwoliły już wielu osobom zwiększyć jakość seksu w sposób, który przerósł ich oczekiwania! 

 

Prezerwatywy Unimil MAX LOVE Intense posiadają unikalny atut w postaci żelu zawierające benzokainę - to dzięki niemu pozwalają mężczyznom dłużej zachować członka w gotowości! Wyobraź sobie długie chwile rozkoszy, które możesz dzięki niemu uzyskać! Zastosowanie żelu i wypustek jest przykładem niezwykle nowatorskich rozwiązań, które firma Unimil wprowadza, by zapewnić użytkownikom wrażeń, o jakich im się nie śniło! 

 

Prezerwatywy Unimil MAX Love Intense zostały poddane bardzo rygorystycznym testom elektronicznym, dzięki czemu oferowana przez nie ochrona jest absolutnie z najwyższej półki!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...