Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Orgasm Control Wipes - dzięki swojej nietuzinkowości, zyskuje z dnia na dzień coraz większe grono zadowolonych użytkowników. Pewnie dlatego, że w tych niepozornych chusteczkach ukryta jest odpowiedź na pytanie jak naturalnie opóźnić wytrysk u mężczyzny?

 

Chusteczki są odpowiednikiem tabletek, żelu oraz sprayu dobrze znanej linii produktów Orgasm Control. Chusteczki to produkt dedykowany przede wszystkim mężczyznom, mającym duże problemy z niską sprawnością seksualną, co przyczynia się do pojawienia przedwczesnych wytrysków.

 

Chusteczki nasączone zostały składnikami naturalnymi/ ziołowymi, dlatego są nie tylko bardzo skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia, nawet przy częstym stosowaniu zaś ich cena jest bardzo atrakcyjna.

 

Dzięki składnikom, jakie znajdują się w chusteczkach Orgasm Control Wipes, możliwe jest:
-znieczulenie żołędzi, co naturalnie wpływa na przedłużenie stosunku seksualnego (przedwczesny wytrysk stanowi problem i ogromny kompleks dla wielu mężczyzn),
-zapewnienie uczucia ochłodzenia i świeżości jeszcze na długo po zastosowaniu chusteczki,
-zapobieganie otarciom w czasie stosunku,
-zapobieganie nadwrażliwości penisa na dotyk i inne stymulujące go bodźce,
-przedłużenie stosunku seksualnego (w niektórych przypadkach możliwe jest to nawet o 30 - 40minut),
-zwiększenie ukrwienia męskich stref erogennych.

 

Skuteczność i efektywność działania Orgasm Control Wipes to zasługa umiejętnie dobranych składników, którymi obficie nasączona jest każda chusteczka. W produkcje znaleźć można przede wszystkim wyciągi z:
-owsa prawdziwego, który to jest prawdziwym bogactwem wielu drogocennych składników, takich jak saponiny, tłuszcze, karoten, białko zbożowe, flawonoidy oraz drogocenne dla zdrowia witaminy (chodzi tu przede wszystkim o witaminę B1, B2, D oraz E). Owies zwyczajny już od dawna znany jest bardzo ze swoich właściwości krzepiących oraz wzmacniających organizm, między innymi poprzez podniesienie poziomu jego energii i sił witalnych;
-dziurawca zwyczajnego, który stanowi bogate źródło składników takich jak garbniki, flawonoidy, olejki lotne, czy hiperycyna. Wszystkie one maja właściwości tonizujące, przeciwzapalne, przeciwbólowe, antybakteryjne oraz ściągające.Dziurawiec od wieków stosowany jest w celu poprawy nastroju oraz wspomagania ogólnej kondycji psychicznej organizmu. Nic więc dziwnego, że wyciągi z dziurawca zwyczajnego stosowane są w leczeniu wielu schorzeń, nie tylko tych natury seksualnej;
-Mentha Piperita (Peppermint, czyli eterycznego olejku, zawierającego solidne ilości  mentolu). To właśnie ten składnik w dużej mierze odpowiedzialny jest za uzyskane, po zastosowaniu chusteczki, uczucie chłodu i świeżości. Dodatkowo wyciągi z Peppermint łagodzą podrażnienia, usuwają szkodliwe bakterie i wykazują właściwości przeciwzapalne.

 

Orgasm Control chusteczki są niezwykle proste w zastosowaniu. Wystarczy je dokładnie, ale bardzo delikatnie -  wetrzeć w członka, na około 15 minut przed planowanym rozpoczęciem stosunku. Przy regularnym stosowaniu efekt będzie utrzymywać się dłużej. Kup jedno opakowanie już dzisiaj, a jesteśmy pewni, że niedługo wrócisz do naszego sklepu po więcej.

 

Należy pamiętać, że chusteczki przeznaczone są do jednorazowego użytku.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2019-10-23 15:09:44 - Kasperr

Faktycznie działa! Szkoda tylko, że nie ma większych opakowań. Polecam też równoległe stosowanie kapsułek tej samej serii :)