Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Orgasm Control Wipes - dzięki swojej nietuzinkowości, zyskuje z dnia na dzień coraz większe grono zadowolonych użytkowników.

Chusteczki są odpowiednikiem tabletek, żelu oraz sprayu dobrze znanej linii produktów Orgasm Control. Chusteczki to produkt dedykowany przede wszystkim mężczyznom, mającym duże problemy z niską sprawnością seksualną, co przyczynia się do pojawienia przedwczesnych wytrysków.
Chusteczki nasączone zostały składnikami naturalnymi/ ziołowymi, dlatego są nie tylko bardzo skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia, nawet przy częstym stosowaniu.

Dzięki składnikom, jakie znajdują się w chusteczkach Orgasm Control Wipes, możliwe jest:
-znieczulenie żołędzi, co naturalnie wpływa na przedłużenie stosunku seksualnego (przedwczesny wytrysk stanowi problem i ogromny kompleks dla wielu mężczyzn),
-zapewnienie uczucia ochłodzenia i świeżości jeszcze na długo po zastosowaniu chusteczki,
-zapobieganie otarciom w czasie stosunku,
-zapobieganie nadwrażliwości penisa na dotyk i inne stymulujące go bodźce,
-przedłużenie stosunku seksualnego (w niektórych przypadkach możliwe jest to nawet o 30 - 40minut),
-zwiększenie ukrwienia męskich stref erogennych.Skuteczność i efektywność działania Orgasm Control Wipes to zasługa umiejętnie dobranych składników, którymi obficie nasączona jest każda chusteczka. W produkcje znaleźć można przede wszystkim wyciągi z:
-owsa prawdziwego, który to jest prawdziwym bogactwem wielu drogocennych składników, takich jak saponiny, tłuszcze, karoten, białko zbożowe, flawonoidy oraz drogocenne dla zdrowia witaminy (chodzi tu przede wszystkim o witaminę B1, B2, D oraz E). Owies zwyczajny już od dawna znany jest bardzo ze swoich właściwości krzepiących oraz wzmacniających organizm, między innymi poprzez podniesienie poziomu jego energii i sił witalnych;
-dziurawca zwyczajnego, który stanowi bogate źródło składników takich jak garbniki, flawonoidy, olejki lotne, czy hiperycyna. Wszystkie one maja właściwości tonizujące, przeciwzapalne, przeciwbólowe, antybakteryjne oraz ściągające.Dziurawiec od wieków stosowany jest w celu poprawy nastroju oraz wspomagania ogólnej kondycji psychicznej organizmu. Nic więc dziwnego, że wyciągi z dziurawca zwyczajnego stosowane są w leczeniu wielu schorzeń, nie tylko tych natury seksualnej;
-Mentha Piperita (Peppermint, czyli eterycznego olejku, zawierającego solidne ilości  mentolu). To właśnie ten składnik w dużej mierze odpowiedzialny jest za uzyskane, po zastosowaniu chusteczki, uczucie chłodu i świeżości. Dodatkowo wyciągi z Peppermint łagodzą podrażnienia, usuwają szkodliwe bakterie i wykazują właściwości przeciwzapalne.

Orgasm Control chusteczki są niezwykle proste w zastosowaniu. Wystarczy je dokładnie, ale bardzo delikatnie -  wetrzeć w członka, na około 15 minut przed planowanym rozpoczęciem stosunku.

Należy pamiętać, że chusteczki przeznaczone są do jednorazowego użytku.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.