Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LaCroy Chemicals

NPA to bezwonne feromony dla mężczyzn. Jeden z najpopularniejszych produktów tego typu na świecie!

Topowe feromony dla prawdziwych macho, którzy chcą przyciągać kobiety jak magnes i sprawić, że pozornie trudna sztuka flirtu i podrywu stanie się banalnie prosta.

Dzięki New Pheromone Additive masz niepowtarzalną szansę, żeby spotęgować efektywność feromonów wytwarzanych przez Twój organizm w warunkach naturalnych. Ich niezwykłe właściwości pozwolą Ci wydatnie wpłynąć na swoje życie, zrewolucjonizować je i uczynić niekończącym się pasmem sukcesów.

Kobiety będą oczarowane Twoją męskością, charyzmą oraz przebojowością i tylko od Twoich intencji zależy, jak potoczy się Wasza relacja. Możesz sprawić, że kobiety będą jadły Ci z ręki, więc sam podejmiesz decyzję, czy chcesz przeżyć z nimi jednorazową przygodę, czy może dać szansę na długotrwały związek.

Masz już partnerkę, ale czujesz, że nie docenia Cię na tyle, ile powinna? NPA to feromony dla mężczyzn, którzy chcą rozpalać kobiece zmysły! Od tej chwili możesz przypomnieć swojej żonie, że ma przy sobie najprawdziwszego samca alfa.

New Pheromone Additive to również szansa na kompleksową poprawę całego Twojego życia - niech inni wreszcie dostrzegą, że nie ma lepszego kandydata do awansu zawodowego od Ciebie! Daj się poznać jako pewny siebie mężczyzna, który swobodnie radzi sobie w stresie i podejmuje najlepsze możliwe decyzje.

Zacznij się bawić, ot tak! Życie jest zbyt krótkie, żeby nie skorzystać ze wszystkich szans, jakie Ci daje!

Pojemność: 5ml
Zawartość feromonów: 2.4 mg
Wydajność: około 70 kropel

Stężenie: 0.5 mg/ml

Feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - dzięki temu feromonowi wzbudzisz autorytet zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Najsilniejszy ze środków służących do skutecznego uwodzenia kobiet.

  • 2 strzeżone przez producenta składniki o silnym działaniu, chronione patentem.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.


Napisz opinię
2015-06-04 21:29:56 - Karolek

odkąd zacząłęm ich używać, koleżanki z pracy lecą do mnie jak muchy!

2016-01-14 20:22:40 - Asusowiec

Feromony są bezwonne, naprawdę spełniły moje oczekiwania. Trzeba troszkę poczekać na efekty, ale warto czekać. Sam nie należę do osób które są cierpliwe ale jakoś tym razem mi się udało, naprawdę polecam.

2016-01-25 16:42:05 - Asusowiec

Feromony są bezwonne, naprawdę spełniły moje oczekiwania. Trzeba troszkę poczekać na efekty, ale warto czekać. Sam nie należę do osób które są cierpliwe ale jakoś tym razem mi się udało, naprawdę polecam.

Polecamy