Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: LaCroy Chemicals

NPA to bezwonne feromony dla mężczyzn. Jeden z najpopularniejszych produktów tego typu na świecie! Dostępne w sklepie Świat Doznań 24/7.

 

Topowe feromony dla prawdziwych macho, którzy chcą przyciągać kobiety jak magnes i sprawić, że pozornie trudna sztuka flirtu i podrywu stanie się banalnie prosta. Dołącz do grupy zwycięzców, kup koncentrat feromonów NPA spełniaj się w każdej dziedzinie zycia.

 

Dzięki New Pheromone Additive masz niepowtarzalną szansę, żeby spotęgować efektywność feromonów wytwarzanych przez Twój organizm w warunkach naturalnych. Ich niezwykłe właściwości pozwolą Ci wydatnie wpłynąć na swoje życie, zrewolucjonizować je i uczynić niekończącym się pasmem sukcesów.

 

Kobiety będą oczarowane Twoją męskością, charyzmą oraz przebojowością i tylko od Twoich intencji zależy, jak potoczy się Wasza relacja. Możesz sprawić, że kobiety będą jadły Ci z ręki, więc sam podejmiesz decyzję, czy chcesz przeżyć z nimi jednorazową przygodę, czy może dać szansę na długotrwały związek.

 

Masz już partnerkę, ale czujesz, że nie docenia Cię na tyle, ile powinna, a Ty jesteś gotów ponieść każdą cenę by zyskać jej uznanie? NPA to feromony dla mężczyzn, którzy chcą rozpalać kobiece zmysły! Od tej chwili możesz przypomnieć swojej żonie, że ma przy sobie najprawdziwszego samca alfa.

 

Feromony bezzapachowe New Pheromone Additive to również szansa na kompleksową poprawę całego Twojego życia - niech inni wreszcie dostrzegą, że nie ma lepszego kandydata do awansu zawodowego od Ciebie! Daj się poznać jako pewny siebie mężczyzna, który swobodnie radzi sobie w stresie i podejmuje najlepsze możliwe decyzje.

 

Jak używać feromonów?

 

W celu uzyskania najlepszego efektu, używaj ich dokładnie w ten sam sposób, co swoich ulubionych pefrum. 

 

Zacznij się bawić, ot tak! Życie jest zbyt krótkie, żeby nie skorzystać ze wszystkich szans, jakie Ci daje!

 

Pojemność: 5ml
Zawartość feromonów: 2.4 mg
Wydajność: około 100 kropel

Stężenie: 0.5 mg/ml

Jak działają feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - dzięki temu feromonowi wzbudzisz autorytet zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Najsilniejszy ze środków służących do skutecznego uwodzenia kobiet.

  • 2 strzeżone przez producenta składniki o silnym działaniu, chronione patentem.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenon

  • Pojemność (w ml): 

    5

Zaloguj się
2015-06-04 21:29:56 - Karolek

odkąd zacząłęm ich używać, koleżanki z pracy lecą do mnie jak muchy!

2016-01-14 20:22:40 - Asusowiec

Feromony są bezwonne, naprawdę spełniły moje oczekiwania. Trzeba troszkę poczekać na efekty, ale warto czekać. Sam nie należę do osób które są cierpliwe ale jakoś tym razem mi się udało, naprawdę polecam.

2016-01-25 16:42:05 - Asusowiec

Feromony są bezwonne, naprawdę spełniły moje oczekiwania. Trzeba troszkę poczekać na efekty, ale warto czekać. Sam nie należę do osób które są cierpliwe ale jakoś tym razem mi się udało, naprawdę polecam.