Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Zestaw Fleshlight Go! to najnowsza odsłona popularnych masturbatorów w kształcie latarki. Jest to produkt zaprojektowany z myślą o mężczyznach spędzających dużą część swojego czasu w podróży. Wymiary samego masturbatora zostały zredukowane, aby tym łatwiej dało się go umieścić w dowolnej walizce. Integralną częścią zestawu jest również buteleczka lubrykantu oraz spray przeznaczony do utrzymania masturbatora w czystości.

Masturbator Fleshlight - GO Surge Pink Lady Combo to wersja podróżna popularnej "latarki". Dzięki temu w mniejszych rozmiarach kryje się ta sama jakość produktu, którego głównym zadaniem jest dostarczanie mężczyźnie seksualnej przyjemności. Produkt jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu w kontakcie ze skórą. Wnętrze jest wyłożone opatentowanym materiałem SuperSkin. Został on zaprojektowany z myślą o tym, aby w jak najwierniejszy sposób oddać uczucie kontaktu z kobiecymi częściami intymnymi. Ma to niewątpliwe bardzo korzystny wpływ na poziom odczuwanej przyjemności.

Do cieszenia się pełnią możliwości masturbatora Fleshlight Go! należy używać nawilżającego lubrykantu na bazie wody. Produkty, których skład opiera się na bazie olejowej lub silikonowej mogą mieć szkodliwy wpływ na materiał SuperSkin. Natomiast włożenie wewnętrznej części masturbatora do ciepłej wody na kilka minut przed użyciem zapewni wrażenia jeszcze bliższe kontaktowi z prawdziwą kobiecą skórą.

Utrzymanie masturbatora Fleshlight Go!w idealnej czystości jest niezwykle proste. Wewnętrzna część produktu jest ruchoma, co oznacza, że z łatwością można ją wyjąć z obudowy. Po wyjęciu wystarczy zanurzyć ją na kilka minut w ciepłej wodzie, a po wyjęciu dokładnie osuszyć. Nie należy używać w tym celu mydła, gdyż zawarte w nim związki tłuszczowe mogą przyczynić się do zniszczenia materiału SuperSkin. Do sterylizacji można używać alkoholu izopropylowego, natomiast zasypywanie wnętrza mąką kukurydzianą pozwoli znacząco przedłużyć czas eksploatowania materiału, którym wyłożone jest wnętrze masturbatora.

 

Parametry techniczne:

otwór: pochwa

długość zewnętrzna: 20 cm

długość wewnętrzna: 18 cm

średnica wewnętrzna: 1,6 - 1,8 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight Go
  • instrukcję obsługi
  • buteleczkę lubrykantu wodnego Fleshlube Water (100 ml)
  • buteleczkę sprayu do dezynfekcji gadżetów erotycznych Fleshwash (100 ml)