Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Masturbator Fleshlight - Pink Lady Vortex to produkt, który łączy staranne wykonanie, a także ponadprzeciętną trwałość. Jest to sztuczna pochwa, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Gwarantuje ona doznania, które można osiągnąć tylko podczas prawdziwego stosunku z kobietą. Warto wspomnieć, że wnętrze masturbatora wykonane jest z delikatnego oraz miękkiego materiału, który znakomicie imituje realną pochwę. Jest to opatentowana technologia o nazwie Real Fell Super Skin. Dużym atutem jest to, że tworzywo szybko osiąga temperaturę ciała, a także utrzymuje ją przez całą zabawę. Można poczuć przyjemną gładkość oraz ciepło, co jest gwarancją intensywnego orgazmu.

 

Wnętrze produktu posiada innowacyjną fakturę, która jeszcze lepiej stymuluje penisa. Idealnie otula ona członka niosąc za sobą rozkosz, którą ciężko opisać za pomocą słów. Należy wspomnieć, że produkt posiada regulację przepływu powietrza. Po włożeniu penisa do maksymalnej głębokości można zamknąć dopływ powietrza. Ciśnienie wytworzone w wnętrzu zabawki jest na tyle duże, że członek jest wręcz zasysany do środka. Zapewnia to maksymalną satysfakcję, której nie można osiągnąć za pomocą innych podobnych seks gadżetów.

 

Sztuczna pochwa stworzona została przez lidera z branży akcesoriów erotycznych. Jest to model jedyny w swoim rodzaju, który spełni wszystkie oczekiwania najbardziej wybrednego Pana.
Produkt może być stosowany zarówno podczas klasycznej zabawy, jak i w wodzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać go ze sobą do wanny lub pod prysznic. Na uwagę zasługuje fakt, że pod wodą poziom zasysania członka jest jeszcze wyższy. Jest to ekstremalne przeżycie, które zakończy się silnym i długim spełnieniem.

 

Zabawka może być używana na wiele różnych sposobów. Jest to idealne urozmaicenie masturbacji, czy też gry wstępnej. Sztuczna pochwa może być stosowana do rozpalenia partnera, a także przygotowania go do dalszych igraszek. Należy także dodać, że masturbator znakomicie sprawdzi się do trenowania swojej wytrzymałości seksualnej. Dzięki niemu można nauczyć się lepiej panować nad swoim ciałem oraz emocjami. Jest to sprawdzony sposób na to, aby zdobyć umiejętność kontrolowania wytrysku. Przełoży się to na lepszą jakość życia seksualnego. Seks z partnerem lub partnerką stanie się dłuższy oraz ciekawszy.
Masturbator posiada subtelny design, który przypomina latarkę. Dzięki temu nikt nie domyśli się, że jest to sztuczna pochwa.

 

Gadżet został wykonany z bezpiecznych oraz atestowanych materiałów, które pozbawione są wszelkich szkodliwych związków. Jest to produkt bezpieczny dla użytkownika. Dodatkowym atutem jest fakt, że masturbator jest niezwykle trwały. Nawet najczęstsze użytkowanie nie spowoduje zniszczeń. Zabawka może być stosowana wyłącznie z lubrykantami na bazie wody np. FleshWash. Do jej czyszczenia należy stosować delikatne preparaty np. antybakteryjny spray oczyszczający FleshWash. Zaleca się również stosowanie dodatkowych produktów przedłużających żywotność masturbatora m.in. puder regenerujący strukturę wnętrza Renewing Powder.

 

Parametry techniczne:

 • Długość całkowita: 25,4 cm; Długość penetracyjna: 23 cm

 • wejście: Lotus

 • średnica wewnątrz rękawa: 1,9 cm

 • wykonany z materiałów bezpiecznych, najwyższej jakości, SuperSkin®

 • odpowiednio pielęgnowany może służyć przez lata

 • kompatybilny z Shower Mount

 • bardzo urozmaicona tekstura przonosząca całkiem nowe doznania

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25,4

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  pochwa

 • średnica w cm: 

  1 - 1,9