Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Pjur Superhero Performance Spray - płyn intymny dla mężczyzn, którzy chcą to robić dłużej i lepiej!

Rewelacyjny płyn w spray'u, który pozwala znacząco opóźnić moment wytrysku, gwarantując niepowtarzalne uniesienia obojgu partnerom. Jeśli masz wrażenie, że dochodzisz zbyt wcześnie, a reakcje Twojej kobiety tylko to potwierdzają, Pjur Superhero Performance Spray powstał z myślą właśnie o takich mężczyznach.

Masz niespotykaną szansę zostać seksualnym maratończykiem, którego kobieta, widzi w nim prawdziwego superbohatera! Poczuj się jak samiec alfa, niezawodny i męski!

Suplement dla mężczyzn, którym marzy się poprawa swojej sprawności seksualnej bez niekorzystnego wpływu na odczuwane doznania. Płyn intymny Pjur Supehero Performance Spray wyróżnia na rynku przede wszystkim to, że pomimo redukowania nadwrażliwości powierzchni penisa, nie zmniejsza satysfakcji płynącej z seksu. Nadal możesz cieszyć się wyjątkowym seksem, tylko tym razem o wiele dłużej!

Dzięki znakomitej formule, działanie tego suplementu dla mężczyzn jest nieco bardziej kompleksowe, z odświeżeniem okolic intymnych włącznie.

Jedyne co musisz zrobić, to na 10 minut przed stosunkiem, kilka razy spryskać penisa na całej jego długości i poczekać do całkowitego wchłonięcia preparatu, żeby przypadkiem nie znieczulić swojej partnerki! Czynność możesz powtarzać!

Produkt ten nadaje się zarówno do wspólnych zabaw z partnerką, jak i do masturbacji. Został stworzony na bazie wody, dzięki czemu możesz korzystać z prezerwatywy i akcesoriów erotycznych, mając przy okazji świadomość, że Twój organizm jest stuprocentowo bezpieczny.

Pojemność: 20 ml
Wydajność: Jedno opakowanie starczy na około 150 psiknięć, a jednorazowe użycie to 2-3 takie aplikacje, w związku z czym Pjur Superhero Performance Spray to gwarancja około 50 udanych stosunków.


* Suplementy dla mężczyzn nie w każdym przypadku działają z tą samą intensywnością - wszystko uwarunkowane jest trybem życia, stanem zdrowia i cechami organizmu. Nie można zatem przewidzieć, czy uda się osiągnąć ściśle określone efekty. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.