Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lovense (us)

Lovense Max to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie masturbatorów dla mężczyzn oferowanych przez sklep "Świat doznań". Technologia zastosowana w tym urządzeniu służy zapewnieniu niepowtarzalnych i niezapomnianych  doznań erotycznych. I to nie tylko dla singli, ponieważ może być erotyczną zabawką dającą wiele radości parom kochanków i to bez względu na odległość, która ich dzieli.

Ten masturbator męski jest nowoczesną, doskonałą imitacją pochwy, której wnętrze wykonano z cyberskóry, materiału, który w dotyku bardzo przypomina ludzkie ciało. Ścianki pochwy zostały wyposażone w wypustki zapewniające realistyczne doznania, których intensywność reguluje wbudowany na jej końcu wibrator. Dodatkowo masturbator pochwa została wyposażona w specjalną pompkę, która zwęża i rozszerza  jej ścianki, dopasowując się do rozmiarów członka.

Zaawansowany technologicznie masturbator dla mężczyzn może być sterowany na odległość za pomocą ściąganej na urządzenia mobilne (na przykład smartfony) darmowej aplikacji "Lovense Wearables”. Pozwala ona na regulowanie pracy pochwy zarówno z odległości kilku metrów, jak i  kilkunastu tysięcy kilometrów. Można wręcz powiedzieć, że bez względu na odległość zapewnia intymną, stałą łączność między kochankami. Tym bardziej, że Lovense Max może zostać podłączony i współpracować z damskim wibratorem Nora lub drugim Max-em. Urządzenia będą się ze sobą komunikować. Reakcja jednego będzie adekwatna do intensywności, z jaką będzie używane drugie. Aplikacja dostępna jest w języku polskim i można ją ściągnąć za darmo za pośrednictwem Sklepu Play lub Apple Store.

Opinie użytkowników Lovense Max są entuzjastyczne. Zarówno indywidualni klienci, jak i pary podkreślają, że to urządzenie pozwala realizować im fantazje erotyczne na najwyższym, realistycznym poziomie, w ekscytującej, a jednocześnie intymnej atmosferze. Jeżeli poszukujesz doznań, które dotychczas były zarezerwowane wyłącznie dla właścicieli bardzo drogich zabawek erotycznych, koniecznie kup Lovense Max. Tym bardziej, że cena tego męskiego masturbatora nie jest wysoka w stosunku do zastosowanej w nim technologii. 

 

Parametry techniczne:

materiał: cyberskóra (TPR)

długość: 230 mm

średnica: 80 mm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy (ładowanie poprzez USB)

aplikacja „Lovense Wearables” jest darmowa i kompatybilna z systemami: iOS/Android/Mac OS/Win7/Win8/Win10