Wczytuję dane...

Kulki gejszy Fifty Shades Of Grey

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Czytając "Pięćdziesiąt twarzy Greya" miałaś wypieki na twarzy, przyjemne ciepło rozpływało się po całym Twoim ciele, a w snach od nowa przeżywałaś przygody Anastasii Steele? Po cichu marzyłaś, by samej przeżyć to, o czym z zapartym tchem czytałaś wieczorami? We współpracy z autorką trylogii, E. L. James, powstała oficjalna kolekcja gadżetów erotycznych o tej samej nazwie. Znajdziesz w niej wibratory, kulki i korki analne, kulki gejszy, lubrykanty, ale również sznury do krępowania, kajdanki, klamerki na sutki czy zasłony na oczy. Wszystko utrzymane jest w szarościach i czerniach, czasem przeplecione z bielą, a silikon medyczny miesza się z metalowymi lub szklanymi elementami. Cała kolekcja utrzymana została w stylu zaczerpniętym prosto z powieści - design każdego gadżetu jest minimalistyczny, ale jednocześnie ekskluzywny. Ich niepozorny wygląd jedynie jeszcze bardziej pobudza naszą wyobraźnię, niosąc za sobą obietnicę nieskończonych przyjemności.

Kulki gejszy od Christiana Greya

Kulki gejszy Fifty Shades Of Grey to cztery różne modele, każda z nas więc może wybrać dla siebie to, co najbardziej jej odpowiada. Najlżejszy, idealny model na rozpoczęcie naszej przygody z kulkami to Delicious Pleasure. Waga całkowita to 64 g, wykonane z silikonu i ABS, całkowicie bezpieczne i sprawdzone na początki ćwiczeń mięśni Kegla.

Kolejny model to Tighten and Tense, wykonane z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów o wadze 70 g. Są niepozorne, ale przy  pierwszym wypróbowaniu odkryjemy ich potencjał.

Ciekawym modelem jest Beyond Aroused - składa się z czterech kulek o różnej wadze oraz silikonowego uchwytu na dwie kulki. Najcięższa waga, jaką można osiągnąć dzięki ich mieszaniu, to 90 g. Dzięki możliwości zamiany kulek możemy dobierać je pod nasze własne możliwości i preferencje, przechodząc od lżejszych do cięższych.

Ostatni model, Inner Goddes, chyba najbardziej niepozorny, składa się z dwóch metalowych kulek o wadze całkowitej aż 221 g. Zamocowane są one na czarnym sznurku ze specjalną końcówką. Każdy z zestawów zapakowano w ekskluzywny woreczek do przechowywania, by nie zdradzał swojej zawartości.

W naszym sklepie czeka na Ciebie niska cena. Posiadamy kulki gejszy następujących marek:
Kulki gejszy Ave
Kulki gejszy Fifty Shades Of Grey
Kulki gejszy Fun Factory
Kulki gejszy Marc Dorcel
Kulki gejszy Je Joue
Kulki gejszy Joydivision
Kulki gejszy Lelo
Kulki gejszy Nomi Tang

Kuki gejszy Ovo
Kulki gejszy Rianne S.

Kulki gejszy We-vibe