Wczytuję dane...

Kulki gejszy Ave

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Poznaj zupełnie nowy rodzaj przyjemności i sprawdź, dlaczego kulki gejszy Ave powinny stać się częścią Twojej intymnej kolekcji. Wyjątkowy kształt produktu, całkowicie bezpieczny dla organizmu silikon medyczny oraz dyskretny rozmiar kulek stworzone zostały dla jeszcze lepszych efektów płynących z ich wykorzystywania. Zamówione kulki gejszy Ave zapewniają skuteczne ćwiczenia mięśni dna miednicy i niespotykaną dotychczas przyjemność.

Innowacyjne właściwości gadżetu

     Tym, co wyróżnia kulki gejszy Ave jest ich innowacyjny kształt, który nie przypomina dotychczas wykorzystywanych gadżetów dla dorosłych. Specjalnie zaprojektowane kulki w kształcie pobudzających chmurek dają użytkownikowi wiele przyjemności przy jednoczesnym ćwiczeniu mięśni Kegla. Wewnątrz kulek znajdują się wyważone obciążniki, które podczas chodzenia stymulują mięśnie dna miednicy do pracy i poprawiają ich kondycję. To z kolei przekłada się na zapobieganie wielu dolegliwościom, takim jak nietrzymanie moczu. Ponadto regularnie wykorzystywane kulki gejszy Ave zwiększają doznania odczuwane podczas intymnych zbliżeń - możesz się o tym przekonać! Aplikacja chmurek od producenta Ave jest niezwykle prosta, a niewielki rozmiar gadżetu sprawia, że można zabierać go ze sobą dosłownie wszędzie!

Przyjemność pod kontrolą

     Najważniejszą cechą kulek gejszy od Ave jest ich bezpieczeństwo podczas kontaktu z organizmem człowieka. Produkt wykonany jest z wysokiej klasy silikonu medycznego - specjalne właściwości antybakteryjne oraz łatwe czyszczenie sprawiają, że kluki gejszy Ave nie przyczyniają się do zakażeń pochwy, stąd ćwiczenia mięśni Kegla można wykonywać całkowicie bezpiecznie. Pomimo swojego nieregularnego kształtu chmurki nadają się do łatwego czyszczenia. Zaleca się, by przed każdorazowym wykorzystaniem zwilżyć kulki lubrykantem na bazie wody. Środki zawierające silikon mogą bowiem przyczynić się do uszkodzeń produktu. Odkryj nieznane dotąd doznania w czasie intymnych zbliżeń z partnerem i pozwól sobie na przyjemność w dowolnej chwili. 

W naszym sklepie czeka na Ciebie niska cena. Posiadamy kulki gejszy następujących marek:
Kulki gejszy Ave
Kulki gejszy Fifty Shades Of Grey
Kulki gejszy Fun Factory
Kulki gejszy Marc Dorcel
Kulki gejszy Je Joue
Kulki gejszy Joydivision
Kulki gejszy Lelo
Kulki gejszy Nomi Tang

Kuki gejszy Ovo
Kulki gejszy Rianne S.

Kulki gejszy We-vibe