Wczytuję dane...

Korek analny

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Korki analne pozwalają przeżywać przyjemność na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz wprowadzić nieco świeżości do Waszej sypialni lub masz ochotę poeksperymentować - kup korek analny i zobacz jakie dzikie żądze opanują Wasze życie seksualne. Korek analny to też świetne rozwiązanie dla wszystkich entuzjastów BDSM i dominacji nad partnerką/partnerem. Sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy.

   

  Różnorodność produktów

  Nasz sklep oferuje korki analne w różnych rozmiarach i kolorach. Oferujemy także szklane korki oraz korki w kolorze złota, wykończone kamieniami imitującymi szlachetne diamenty. Nasza oferta pozwala dobrać także różne kształty tych erotycznych zabawek. Są to na przykład korki o opływowych lub stożkowych kształtach, które rekomendowane są we wstępnych próbach analnych zabaw, bowiem ich kształt ułatwia aplikację. W ofercie znaleźć można także korki analne z wibracjami w kształcie kulek, które kształtem przypominają kulki analne. Pozwalają one na dodatkową stymulację, a co za tym idzie powodują jeszcze bardziej przyjemne doznania. Korki analne z wibracjami obsługiwane są za pomocą intuicyjnych przycisków lub funkcjonalnych pilotów. Niektóre korki analne są też wodoodporne. Pozwala to stosować gadżety nawet w trakcie kąpieli lub pod prysznicem. Często zabawki wykorzystują też działanie kulek gejszy. W niektórych zabawkach znajdują się niewielkie ciężarki, które poruszają się wraz z ruchami użytkownika.

   

  Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a dodatkowo cechują się wysoką estetyką wykonania. Większość korków analnych wykonana jest z silikonu klasy medycznej bez ftalanów, ze stali klasy medycznej, termoplastycznego elastometru, winylu. Są one całkowicie bezpieczne dla skóry, nie powodują podrażnień i nie należy obawiać się, że w jakikolwiek sposób wyrządzą one krzywdę użytkownikowi. Opinie dotyczące korków analnych jakie dostępne są w naszej ofercie to same pozytywy. Pary są zadowolone z faktu, iż zdecydowały się na wprowadzenie takiego powiewu świeżości do swojej sypialni, dzięki czemu na nowo rozpalili namiętność i pożądanie w związku. Korki analne mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fanów BDSM oraz dla par i małżeństw, które potrzebują nowych seksualnych bodźców. Cena korków nie powinna odstraszyć. Duża rozpiętość i przede wszystkim przystępne ceny pozwalają znaleźć produkt na miarę możliwości właściwie każdego.

   

  Wyższy poziom greckich igraszek

  Nasz sklep oferuje także tunele analne, które również można znaleźć w tej kategorii. Tunele, dzięki pustemu wnętrzu pozwalają rozszerzyć wejście i ułatwić zabawę palcami lub innymi gadżetami. Ten rodzaj korków przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy początki analnych igraszek mają już za sobą. Aby odczuwać jeszcze większą przyjemność ze stymulacji przy użyciu tego gadżetu oraz innych korków analnych, warto zadbać o użycie żelu intymnego, który dodatkowo nawilży oraz poprawi jakość i komfort użytkowania. Należy jednak pamiętać, aby w przypadku korków wykonanych z silikonu, nie używać lubrykantów na bazie silikonu. Mogą one bowiem bezpowrotnie uszkodzić strukturę zabawki.