Wczytuję dane...

Kulki gejszy Rianne S.

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Szukasz gadżetu erotycznego, który oprócz dostarczenia Ci przyjemnych doznań pozwoli  poprawić jakość życia seksualnego? W takim razie kulki gejszy Rianne S. są dla ciebie. Jest to produkt stworzony z myślą o wymagających, świadomych swojego ciała oraz seksualności kobietach.

 

W jakich celach stosuje się kulki? Przede wszystkim po to, by wyćwiczyć dolne mięśnie miednicy, tak zwane mięśnie Kegla. Co daje ich wzmocnienie? Stosunek seksualny zyskuje nowy wymiar przyjemności. Regularne używanie kulek gejszy Rianne S. pozwala na mocniejsze zaciskanie się mięśnia pochwy na członku partnera, a co za tym idzie, zwiększenie przyjemności i spotęgowany orgazm zarówno u niej, jak i u niego. Rianne S. pomaga również w walce z nietrzymaniem moczu, z którym mogą się zmagać np. kobiety po ciąży oraz przy wielu innych schorzeniach związanych z osłabieniem mięśni dna miednicy.

 

Kulki dobieramy w zależności od naszego poziomu zaawansowania w treningu mięśni Kegla. Na sam początek godne polecenia będą najlżejsze 15 g. Z czasem, gdy poczujemy, że potrzebujemy większego obciążenia, możemy pokusić się o 25 g, 35 g, a dla zaawansowanych Pań polecamy 55 g.

 

Kulki gejszy Rianne S. pokryte są silikonową otoczką, niezwykle przyjemną w dotyku, co zapewnia niezwykły komfort użytkowania produktu. W składzie gadżetu nie znajdziemy żadnych niebezpiecznych substancji, które mogłyby w niekorzystny sposób wpływać na nasze zdrowie. Użyty sylikon medyczny spełnia najwyższe normy jakości, dzięki czemu kulki cieszą się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

 

Jeśli chcemy korzystać z tego produktu wraz z lubrykantem, ważne jest odpowiednie jego wybranie. Stosowanie lubrykantów na bazie olejków, czy silikonu może bowiem uszkodzić kulki. Upewni się, że wybrany przez ciebie żel jest na bazie wody. Wtedy będziesz miała pewność, że Rianne S. posłuży Ci długo w nienagannym stanie.

 

Przy stosowaniu kulek gejszy Rianne S. ważna jest higiena. Pamiętaj by po każdym użyciu umyć dokładnie produkt ciepłą wodą z dodatkiem żelu antybakteryjnego.

W naszym sklepie czeka na Ciebie niska cena. Posiadamy kulki gejszy następujących marek:
Kulki gejszy Ave
Kulki gejszy Fifty Shades Of Grey
Kulki gejszy Fun Factory
Kulki gejszy Marc Dorcel
Kulki gejszy Je Joue
Kulki gejszy Joydivision
Kulki gejszy Lelo
Kulki gejszy Nomi Tang

Kuki gejszy Ovo
Kulki gejszy Rianne S.

Kulki gejszy We-vibe