Wczytuję dane...

Kulki gejszy Je Joue

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Trzy rozmiary, eleganckie pudełko i kobiece kolory. Tymi kilkoma określeniami można scharakteryzować kulki gejszy Je Joue. Produkt cieszy się sporym zainteresowaniem wśród użytkowniczek na całym świecie.

Regularne trenowanie mięśni Kegla przynosi spektakularne efekty i zapobiega różnym problemom medycznym. Dzięki  tym kulkom gejszy panie, bez względu na wiek będą mogły trenować o każdej porze dnia. Zasada działania tego akcesorium jest banalnie prosta. Producent zdecydował się na stworzenie kulek w trzech rozmiarach.

Co do samej aplikacji i treningu, to wszystko odbywa się w intuicyjny sposób. Kulkę gejszy należy umieścić w pochwie. Została ona tak zaprojektowana by nie wypadać nawet podczas chodzenia. Każda z trzech dostępnych w zestawie kulek ma zamontowany wewnątrz odpowiedniej wielkości ciężarek. On pod wpływem ruchu zaczyna się poruszać, a co za tym idzie trenowane są mięśnie Kegla. Prawda, że łatwe? Jeszcze nigdy ćwiczenia dna mięśni miednicy nie były tak proste.

W zestawie można znaleźć kulki o trzech różnych rozmiarach. Do każdej z nich został dołączony praktyczny sznureczek. Jego zadaniem jest ułatwienie aplikacji i wyciągania kulek gejszy. Najlżejsza waży zaledwie 36 gramów i ma średnicę 36 mm. Dwie pozostałe mają kształt elipsy i ważą odpowiednio 78 oraz 106 gramów. Dzięki tak dużej różnorodności kształtów, wagi i średnicy każda kobieta może znaleźć kulkę idealnie dopasowaną do swojej budowy anatomicznej.

Kulki gejszy Je Joue zostały wykonane z medycznego silikonu, który jest bezpieczny dla skóry i miły w dotyku. Kulki nie powodują żadnych podrażnień ani uczuleń. Produkt jest wielokrotnego użytku, kulki można myć pod bieżącą wodą.  Dzięki temu akcesorium panie w każdym wieku mogą zadbać o swoje mięśnie Kegla. Ich wytrenowanie zapewni niezwykłe doznania erotyczne oraz zapobiegnie problemom nietrzymania moczu. Producent do zestawu dołączył eleganckie opakowanie. 

 W naszym sklepie czeka na Ciebie niska cena. Posiadamy kulki gejszy następujących marek:
Kulki gejszy Ave
Kulki gejszy Fifty Shades Of Grey
Kulki gejszy Fun Factory
Kulki gejszy Marc Dorcel
Kulki gejszy Je Joue
Kulki gejszy Joydivision
Kulki gejszy Lelo
Kulki gejszy Nomi Tang

Kuki gejszy Ovo
Kulki gejszy Rianne S.

Kulki gejszy We-vibe