Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Titus Range (UK)

Ciesz się jeszcze większym komfortem dzięki Titus Range - Anal Ball upgrade 45mm. Nasz sklep poleca!

 

Ostatnimi czasy korzystasz z wyjątkowych pierścieni na penisa marki Titus Range? Dołączona do zestawu kulka analne nie jest odpowiednich dla Ciebie rozmiarów? Szukasz urozmaicenia, które jeszcze bardziej Cię rozpali? Już teraz kup Titus Range - Anal Ball upgrade 45mm!

 

Zimna stal na gorące noce

 

Titus Range - Anal Ball upgrade 45mm to wyjątkowe urozmaicenie dla wszystkich fanów pierścieni na penisa tej samej marki. Są one bowiem wyposażone w kulkę analną, która jeszcze bardziej potęguje doznania. Często jednak okazuje się, że po niedługim stosowaniu pragnie się przeżywać więcej. Producenci doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego umożliwili wymianę kulki analnej w zestawie pierścienia na inną, o większej średnicy. Dzięki temu można liczyć na jeszcze większą przyjemność!

 

Titus Range - Anal Ball upgrade 45mm została wykonana z najwyższej jakości stali medycznej polerowanej, bez dodatku niklu. Niska cena i pełne bezpieczeństwo!

 

Kulki analne – jak stosować?

W przypadku Titus Range - Anal Ball upgrade 45mm należy odkręcić z pierścienia kulkę, a następnie zamontować nową. Pamiętaj, by przed użyciem przemyć kulkę. Następnie „ubierz gadżet”, uprzednio nanosząc na kulkę odpowiednią ilość środka nawilżającego. Co istotne, Titus Range - Anal Ball upgrade 45mm będzie dobrze działać z każdym żelem intymnym.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: stal medyczna polerowana

średnica: 45mm

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

  • Kolor: 

    srebrny

  • Materiał: 

    stal medyczna

  • średnica (w cm): 

    45

Zaloguj się
2017-03-27 21:14:20 - Rebeka

Już dawna planowałam sobie kupić, ale jakoś nigdy nie mogłam znaleźć tych, które by mnie przekonały. DO czasu tych. Jestem zadowolona, choć podkreślam iż lepiej stosować je gdy ma się już jakieś doświadczenie z kulkami analnymi.