Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Titus Range (UK)

Zabawa na Twoich warunkach dzięki Titus Range - Anal Ball upgrade 40mm! Nasz sklep poleca – atrakcyjna cena i świetna jakość!

 

Nie da się zaprzeczać, że każdy człowiek do intymnych przyjemności podchodzi inaczej. Ostatnimi czasy popularne stały się pierścienie na penisa marki Titus Range, wzbogacone o kulkę analną. Dzięki temu można liczyć na niesamowicie mocne przeżycia. Jednak nie dla każdego człowieka kulki analne montowane standardowo w pierścieniach dobrze się sprawdzą. Z tego powodu więc producent daje możliwość wymiany na inną, bardziej dopasowaną do użytkownika kulkę.

 

Titus Range - Anal Ball Upgrade to szeroka na 4 cm kulka, przeznaczona do stosowania razem z pierścieniem na penisa (do kupienia osobno). Odznacza się najwyższą jakością wykonania, ponieważ do produkcji użyto stali medycznej wolnej od niklu, czyli materiału bezpiecznego dla skóry. Warto wspomnieć, że stosowanie kulki analnej jest dobrym sposobem na ćwiczenie mięśni dna miednicy. Co więcej, trenować można również prostatę.

 

Nie wiesz, jak stosować takie kulki analne? Jak wspomnieliśmy, potrzebny Ci będzie pierścień na penisa z kulką. Wymontuj standardowo dołączoną do zabawki, a następnie zamontuj Titus Range - Anal Ball upgrade 40mm. Pamiętaj, by przed zabawą umyć kulkę. Co więcej, analne przyjemności wymagają dobrego nawilżenia, ponieważ odbyt nie posiada właściwości lubrykacyjnych. Z tego powodu kup lubrykant, najlepiej analny.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: stal medyczna polerowana (wolna od niklu)

średnica: 40 mm

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

  • Kolor: 

    srebrny

  • Materiał: 

    stal medyczna

  • średnica (w cm): 

    4