Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Innowacyjność i ogromna przyjemność czekają na Ciebie w dobrej cenie. Już teraz kup Mystim - Big Bend-it!

 

Zabawki erotyczne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, czemu nie można się za bardzo dziwić. Ich celem jest przyniesienie przyjemności, a spełnienie seksualne jest równie ważną potrzebą, co jedzenie, spanie itd. Na rynku można znaleźć naprawdę sporo, dlatego dosłownie każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Jeżeli lubisz intensywne przeżycia, to przemyśl zakup kulek analnych!

 

Kulki analne – co to?

Kulki analne to rodzina bardzo ciekawych gadżetów erotycznych, które składają się zazwyczaj z kilku kulek ze sobą połączonych. Najczęściej poszczególne modele nie wyróżniają się, ale wyjątkiem od tej zasady jest Mystim - Big Bend-it!

 

Nasz sklep ma dla Ciebie Mystim - Big Bend-it. To bardzo dobrze wykonane kulki analne dla mężczyzn. Producent bowiem przeznaczył je do masażu prostaty. Zapobiega to jej przerostowi. Nie można jednak zapominać, że kulki analne są wykorzystywane również do treningu mięśni dna miednicy. Najwyższa jakość wykonania jest potwierdzona także przez wyjątkowo dobry materiał użyty do produkcji zabawki, czyli silikon medyczny bez dodatku ftalanów. Warto wspomnieć, że zabawka ta wspiera technologię Flex & Stay. Co to oznacza? Mianowicie, kulki analne można zgiąć do najbardziej wygodnej dla siebie pozycji, a pozostanie ona w niej. Mystim - Big Bend-it posiada także wygodny uchwyt, który zapewni pewne trzymanie zabawki mimo sporej ilości środka nawilżającego.

 

Pamiętaj, że do wszystkich analnych igraszek konieczne jest nawilżenie, ponieważ odbyt nie posiada zdolności do samodzielnej lubrykacji. W przypadku Mystim - Big Bend-it jedynym dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z żelów intymnych na bazie wody, ponieważ inne mogą przyczynić się do zniszczenia zabawki. Przed i po użyciu należy gadżet umyć za pomocą wody i mydła antybakteryjnego.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów

kolor: czarny

długość: 17 cm

średnica: 1,5-4,4 cm

dodatkowe informacje: technologia Flex & Stay

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

 • Długość (w cm): 

  17

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  4,4