Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Analna rozkosz na najwyższym poziomie czeka na Ciebie! Kup 50 Twarzy Greya Pleasure Intensified już dziś!

 

Kulki analne – co to?

Tym mianem określa się rodzaj zabawek erotycznych, które składają się z kilku kulek połączonych ze sobą w jednej linii. W większości przypadków pierwsza kula jest najmniejsza, a ostatnia (przy uchwycie) największa. Gadżety stosuje się doodbytniczo.

 

50 Twarzy Greya Pleasure Intensified to bardzo dobrze wykonane kulki analne dla mężczyzn i kobiet, które sprawdzą się nie tylko w rękach doświadczonych użytkowników, ale również tych młodszych stażem. Model ten został stworzony z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów, a więc materiału bezpiecznego w stosowaniu. Zabawka składa się z sześciu kulek o różnych rozmiarach i okrągłego uchwytu. Dzięki niemu aplikacja jest komfortowa i gadżet nie wyślizgnie się z rąk nawet przy sporych ilościach zastosowanego lubrykanta.

 

Nie wiesz, jak stosować kulki analne? Nanieś na nie odrobinę żelu nawilżającego i umieść je w odbycie, powoli posuwając do przodu. Korzystaj wyłącznie z żeli intymnych na bazie wody, ponieważ inne mogą uszkodzić 50 Twarzy Greya Pleasure Intensified. Pamiętaj, by przed i po użyciu oczyścić zabawkę. Model ten wyróżnia nie tylko świetne wykonanie, ale też niska cena i dobre opinie. Nasz sklep serdecznie poleca.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

długość całkowita: 25,4 cm

długość użytkowa: 18 cm

średnica maksymalna: 2,5 cm

wodoodporność: tak

KULKI

 • Długość (w cm): 

  25,4

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  2,5

Zaloguj się
2020-01-14 15:43:32 - Kashya

Zdecydowanie polecam na początek dla niedoświadczonych i nieobytych z analnymi zabawami! Gwarantuję że się nie zawiedziecie