Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: FUN FACTORY

Niesamowita przyjemność czeka na Ciebie – kup FUN FACTORY - B Balls!

 

Wiele osób w przypadku erotyki dochodzi do momentu, kiedy dotychczasowe pieszczoty nie są wystarczające. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ seksualne przeżycia nigdy nie powinny wchodzić w rutynę. Z tego powodu tak sporo ludzi zaopatruje się w gadżety erotyczne. Jeżeli i Ty chcesz takowy nabyć, a także interesuje Cię niska cena, to wybierz FUN FACTORY - B Balls!

 

Analne igraszki to niesamowite źródło podniecenia. Dlatego właśnie tak często użytkownicy sięgają po sprzyjające tej stymulacji zabawki. Co to kulki analne? Jest to nazwa kategorii gadżetów erotycznych składających się zwykle z kilku kulek połączonych ze sobą. Takie rozwiązanie zwiększa intensywność doświadczeń. Spośród wielu dostępnych na rynku, szczególnie wyróżniają się FUN FACTORY - B Balls!

 

FUN FACTORY - B Balls to kulki analne dla mężczyzn i kobiet, które są doceniane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Przypominają one odrobinę kulki gejszy, tzn. składają się z dwóch kulek, a także wewnątrz każdej z nich znajduje się ciężarek wprowadzający gadżet w drgania podczas ruchów użytkownika. Dzięki temu można liczyć na jeszcze mocniejsze przeżycia. To nie wszystko, ponieważ kulki analne stosuje się też w celu poprawy kondycji mięśni dna miednicy (Kegla). Panowie mogą też trenować swoją prostatę, zapobiegając jej przerostowi.

 

Producent stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, dlatego do produkcji FUN FACTORY - B Balls użył sterylnego materiału, jakim jest silikon medyczny bez dodatku ftalanów. Odznacza się on właściwościami hipoalergicznymi i miłą dla skóry fakturą.

 

Jak używać kulki analne?

Każde analne igraszki potrzebują dobrego nawilżenia. Z tego powodu koniecznie kup lubrykant. W przypadku FUN FACTORY - B Balls wyłącznie żel na bazie wody spełni swoje zadanie, ponieważ inne specyfiki mogą uszkodzić silikonową powłokę. Przed i po użyciu kulki analne należy umyć.

 

Parametry techniczne:

kolor: fioletowo-biały

materiał: silikon medyczny bez ftalanów

długość: 12,6 cm

średnica mniejszej kulki: 3,3 cm

średnica większej kulki: 3,7 cm

waga: 87g

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

 • Długość (w cm): 

  12,6

 • Kolor: 

  fioletowy

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3,3 / 3,7

 • Waga (w gramach): 

  87