Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: FUN FACTORY

Niesamowite wrażenia i pełna dyskrecja czekają na Ciebie! Już teraz kup FUN FACTORY - B Balls!

 

Uwielbiasz igraszki analne, a może dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w tym temacie? Cenisz sobie dyskrecję? Liczysz na pełen komfort stosowania, bezpieczeństwo i niezapomniane przeżycia?Na pewno nie czeka Cię zawód z FUN FACTORY - B Balls! Nasz sklep poleca – niska cena i najwyższa jakość!

 

Wszędzie tam, gdzie zapragniesz

 

FUN FACTORY - B Balls to wyjątkowe kulki analne dla mężczyzn oraz kobiet. Co to kulki analne? To niewielkie kule połączone ze sobą, których celem jest wprowadzenie do odbytu. Co ciekawe, gadżet ten przypomina niesamowicie kulki waginalne! W środku każdej kulki znajdują się ciężarki, które zostają wprowadzone w ruch podczas ruchów użytkownika. Dzięki temu wrażenia są jeszcze przyjemniejsze! Możesz mieć w sobie FUN FACTORY - B Balls w dowolnym momencie – nikt ich nie zauważy. Co więcej, te kulki analne mogą niemało urozmaicić seks. Kiedy partnerka ma je w sobie, jej pochwa jest ciaśniejsza, czego efektem jest jeszcze większa przyjemność. Panowie natomiast mogą używać FUN FACTORY - B Balls w celu treningu prostaty. Jak stosować kulki analne? Nawilż je za pomocą lubrykanta i wprowadź do odbytu. Można z nimi spokojnie spacerować i wykonywać codzienne obowiązki.

 

Kulki analne FUN FACTORY - B Balls zostały stworzone z silikonu medycznego bez ftalanów. Zaopatrz się w lubrykant na bazie wody. Uważaj, ponieważ inne specyfiki mogą zniszczyć gadżet. Myj FUN FACTORY - B Balls przed i po zabawie.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarno-malinowy

materiał: silikon medyczny bez ftalanów

długość: 12,6 cm

średnica mniejszej kulki: 3,3 cm

średnica większej kulki: 3,7 cm

waga: 87g

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.