Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: cb-x (us)

Daj się ponieść ogromnej rozkoszy i baw się w intensywny sposób dzięki CB-X CB-6000S CHROME! Kup sobie prezent!

 

CB-X CB-6000S CHROME to najwyższej jakości pas cnoty dla mężczyzn. Tym mianem nazywa się gadżety erotyczne, które są swego rodzaju klatkami na przyrodzenia. Noszenie takiej zabawki uniemożliwia mężczyźnie osiągnięcie erekcji. Jednocześnie po zdjęciu pasa cnoty wzwód będzie mocniejszy i pełniejszy! Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiału, którym jest poliwęglan klasy medycznej. Tworzywo jest w pełni bezpieczne dla skóry i łatwe w utrzymaniu higieny. Co więcej, poliwęglan jest bardzo trwały. Jego odporność na stłuczenia jest około 200 razy większa, niż w przypadku szkła. Przez to członek będzie jednocześnie chroniony, co jest ciekawą alternatywą dla męskich pasów cnoty wykonanych z silikonu. Cena CB-X CB-6000S CHROME jest adekwatna do jakości. Nie bez powodu gadżet otrzymuje dobre opinie.

 

By założyć pas cnoty konieczne jest skorzystanie z umieszczonych w opakowaniu akcesoriów. Zestaw zawiera samą klatkę, a także obręcze regulujące odległość klatki, instrukcję, tubkę z lubrykantem, 3 tuleje. Dochodzi do tego zestaw pięciu numerowanych plomb plastikowych. Za ich pomocą zamkniesz pas cnoty dla mężczyzn, dzięki czemu nie będzie się dało jej tak prosto zdjąć. Oczywiście, nie jest konieczne stosowanie jednorazowych plomb za każdym razem, ponieważ dobrze sprawdzi się w tym samym celu metalowa kłódka dołączona do opakowania. Komplet zawiera oczywiście kluczyk.

 

Podobne produkty są uwielbiane przez miłośników BDSM. Praktyki te polegają bowiem na jednoczesnym skrępowaniu, zadawaniu bólu i przyjemności swojej drugiej połówce. Mężczyzna noszący CB-X CB-6000S CHROME na pewno się nie wyswobodzi, a jego partnerka zyska nad nim pełną kontrolę! W naszym sklepie znajdziesz wiele innych ciekawych zabawek, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznana się z ofertą. Zawsze czeka na Ciebie niska cena i najwyższa jakość.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: poliwęglan klasy medycznej

długość korpusu klatki: 6,4 cm

średnica klatki: 3,5 cm

średnice obręczy: 3,7 cm, 4 cm, 4,3 cm, 4,6 cm, 5 cm

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  6,4

 • materiał: 

  poliwęglan

 • szerokość (w cm): 

  3,5

 • średnice pierścieni (w cm): 

  3,7, 4, 4,3, 4,6, 5

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...