Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: cb-x (us)

CB-X CB-6000 CAMOUFLAGE - męski pas cnoty to wyjątkowy gadżet erotyczny, którego nie powinno zabraknąć w sypialni osób pragnących wrażeń w łóżku (oraz poza nim). Oferowany zestaw składa się z: klatki erekcyjnej, 5 obręczy, 5 plomb plastikowych, 1 kłódki, 1 kluczyka, 3 tulei, obręczy regulujących odległość klatki, 1 małej tubki lubrykantu, futerału oraz instrukcji obsługi. Chociaż ten pokaźny skład wygląda imponująco i nieco onieśmielająco dla pionierów, użycie wszystkich wymienionych elementów jest w dużym stopniu intuicyjne. W razie zaś jakichkolwiek problemów dołączona do zestawu instrukcja z pewnością pomoże z nich wybrnąć i w pełni korzystać z zakupionego sprzętu.

 

Tym, co wyróżnia pas cnoty marki CB-X serii cb 6000 od innych tego typu akcesoriów erotycznych jest jego niespotykany kolor. Stylizowany na wojskowy sprzęt gadżet erotyczny w odcieniach moro camouflage to coś idealnego dla panów lubiących takie klimaty. Masz duszę żołnierza? Lubisz walkę nie tylko w polu z bronią w ręku, ale także z samym sobą? Pokonywanie własnych ograniczeń to coś dla Ciebie? W takim razie pas cnoty dla mężczyzn CB 6000 to gadżet w sam raz dla Ciebie! Nie wahaj się, kup go już teraz. Cóż bowiem może być bardziej wymagającym zadaniem dla mężczyzny i wyszukaną torturą erotyczną niż niemożność osiągnięcia erekcji? Pamiętaj, że pas cnoty CB-X nie przeszkadza przy tym w oddawaniu moczu oraz wyposażony jest we wszelkie udogodnienia mające na celu umożliwienie zachowania odpowiedniej higieny.

 

Zakładając pas cnoty CB-6000 camouflage, warto użyć lubrykantu, zarówno dla własnego komfortu jak i stu procent bezpieczeństwa ochrony przed otarciami. Do opakowania dołączony jest lubrykant, z którego można skorzystać za pierwszym użyciem klatki. Jako że opakowanie jest niewielkie, polecamy dokupić któryś z oferowanych przez nasz sklep Świat Doznań lubrykantów, najlepiej na bazie wody. Proponowana przez nas cena jest korzystna, zakupy kilku produktów na raz często gwarantują korzystne zniżki, a ponadto takie przezorne zaopatrzenie pozwoli na zabawę trwającą przez dłuższy czas niż jednokrotne wypróbowanie.

 

Pas cnoty dla mężczyzn CB-X CB-6000 CAMOUFLAGE wykonany jest z trwałego materiału, co potwierdzają opinie użytkowników. Poliwęglan zapewnia wytrzymałość i jest przy tym lekki oraz hipoalergiczny.

 

Parametry techniczne produktu:

- długość korpusu klatki: 83 mm

- średnica klatki: 35 mm

- średnice obręczy: 37 mm, 40 mm, 43 mm, 46 mm, 50 mm

- materiał, z którego wykonano klatkę: poliwęglan medyczny.

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  8,3

 • materiał: 

  poliwęglan

 • szerokość (w cm): 

  3,5

 • średnice pierścieni (w cm): 

  3,7, 4, 4,3, 4,6, 5