Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: cb-x (us)

Idealna propozycja dla fanów BDSM - kup CB-X Mr Stubb i zniewól swoją drugą połówkę! 

 

CB-X Mr Stubb to bardzo ciekawy, przezroczysty męski pas cnoty, który ze względu na swoją konstrukcję nieprzypadkowo jest nazywany klatką na penisa. Warto mieć świadomość, że tego rodzaju zabawki są bezpieczne i proste w utrzymaniu higieny. Omawiany pas cnoty dla mężczyzn jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które potrzebują niewielkiego i poręcznego produktu. CB-X Mr Stubb został wykonany z wysokiej klasy poliwęglanu, medycznego tworzywa, które wyróżnia bezpieczeństwo stosowania w kontakcie ze skórą i hipoalergiczne właściwości. 

 

W komplecie znajduje się m.in. pierścień, klatka erekcyjna oraz kłódka. Ostatni element jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla par lubiących ostrzejszą rozgrywkę. Oddanie kluczyka rozpala zmysły oraz podkreśla dominację, a jednocześnie zaufanie. Z tego powodu męski pas cnoty CB-X Mr Stubb jest nieraz polecany przez miłośników BDSM. Jesteśmy przekonani, że Twoje przygody z tym produktem będą wyłącznie pozytywne! 

 

Pamiętaj, że korzystanie z takich zabawek wymaga odpowiedniej higieny. Z tego powodu regularnie myj CB-X Mr Stubb, na przykład za pomocą mydła antybakteryjnego i bieżącej wody. Ułatwia to otwarta konstrukcja. Co więcej, dzięki niej możesz skorzystać z toalety. W tym przypadku jednak szczególnie zwracaj uwagę na wspomnianą higienę. 

 

Korzystanie z tego produktu jest bardzo proste, ponieważ wystarczy przełożyć przez obręcz jądra, a następnie połączyć ją z klatką, do której włożysz penisa. Później zatrzaśnij kłódkę i gotowe. Jesteśmy przekonani, że zabawka nie sprawi Ci problemów użytkowych. Opinie ekspertów przypominają, że tego rodzaju produkty powinny być odpowiednio dopasowane do rozmiarów członka. Dlatego jeśli masz większe lub mniejsze przyrodzenie, wybierz inny model. Spokojnie, posiadamy w ofercie sporo pasów cnoty dla mężczyzn. Cena każdego z nich jest adekwatna do jakości. 

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty

materiał: medyczny poliwęglan

długość: 4,445 cm

PAS CNOTY ELEKTRO

  • długość (w cm): 

    4.445 cm

  • materiał: 

    medyczny poliwęglan