Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: cb-x (us)

BDSM coraz bardziej zyskują na popularności wśród par. Z tego względu marka CB-X postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i wprowadziła do oferty męskie pasy cnoty, dzięki którym przeniesiesz swoje erotyczne zabawy na zupełnie inny poziom. 

 

CB-X Mini ME - pas cnoty męski

 

Jak działa męski pas cnoty CB-X mini me? Konstrukcja ma formę klatki, w której umieszcza się członka. Następnie jest zamykana na kłódkę, do której kluczyk posiada partnerka. Oczywiście nie musimy się ograniczać do używania klatki tylko i wyłącznie w domu. Można w niej bez problemu wyjść na spacer, na zakupy czy do kina, a świadomość tego, że Twoja partnerka ma nad Tobą całkowitą kontrolę, nakręci Was na siebie i kiedy nadejdzie odpowiednia pora, poczujecie, że warto było czekać.

 

Zmysłowa powściągliwość i dominacja nad partnerem okazują się dla wielu par świetnym urozmaiceniem zabaw łóżkowych. Klatka na penisa marki CB-X pozwala na zupełnie nowe doznania, gdzie uległy mężczyzna oraz jego podniecenie są kontrolowane przez dominującą partnerkę. Dzięki zastosowaniu takiej zabawki wyzwolicie w sobie niesamowite pokłady pożądania, o których będziecie długo pamiętać.

 

Opinie na temat tego wyjątkowego produktu są bardzo pozytywne. Wielu dotychczasowych klientów słusznie zauważyło, że to wyrób bardzo wysokiej jakości, który całkowicie zmienia oblicze BDSM. Jeśli więc jesteście zainteresowani odkrywaniem nowych doznań czy rozpaleniem niesamowitego ognia w sypialni, to kupcie ten męski pas cnoty w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie, a z całą pewnością nie będziecie żałować.

 

Parametry techniczne:

Długość klatki - 1 1/4 ” (3,175 cm)

Pas wykonany z poliwęglanu klasy medycznej

Lekki, hipoalergiczny i trwały

Niezwykle wygodny design pierścienia

Bezpieczny i niezawodny

Wentylowany z funkcjonalnymi otworami do oddawania moczu

Łatwy w czyszczeniu

PAS CNOTY ELEKTRO

  • długość (w cm): 

    3,175

  • materiał: 

    medyczny poliwęglan