Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Przenieś się do świata rozkoszy, gdzie tylko zechcesz za pomocą wyjątkowego masturbatora Tenga Dual Sensation Medium. Zapewni Ci on doznania, o których dotąd nawet nie marzyłeś!

 

Podwójny masturbator męski

 

Firma Tenga jest doskonale znana na rynku gadżetów erotycznych. Jej wyjątkowe produkty, takie jak jednorazowe masturbatory dla mężczyzn szturmem podbiły serca wszystkich Panów, którzy szukali zabawek erotycznych poręcznych w czasie podróży np. w trakcie delegacji. I dokładnie taki jest masturbator dla mężczyzn dual sensation medium, który dostępny jest w asortymencie naszego sklepu.

 

Unikalną cechą tego gadżetu jest to, że zapewnia dwa zupełnie różne rodzaje stymulacji. Z jednej strony oferuje delikatne muskanie, z drugiej zaś bardzo intensywną zabawę. Wybór należy natomiast do Ciebie - na co masz dziś ochotę?

 

Strona delikatniejsza posiada niewielkie wypustki i prążki, które delikatnie dotykają znajdującego się w środku członka. Idealnie sprawdzi się więc dla Panów, którzy lubią długie zabawy zakończone potężnym szczytowaniem. Z kolei strona do intensywnej stymulacji posiada dużo mocniej zarysowaną teksturę i zapewni szybsze i mocniejsze doznania. Ponadto oba kanały przeplatają się ze sobą, co umożliwia uzyskanie jeszcze większej rozkoszy i różnych rodzajów stymulacji w tym samym momencie.

 

Opinie dotyczące tego produktu są bardzo pozytywne. Użytkownicy chwalą jego jakość i łatwość użytkowania. Przekonaj się o tym, że warto go mieć już dziś i kup go w atrakcyjnej cenie.

 

Parametry techniczne:

Średnica: 6,7 cm

Szerokość: 6,7 cm

Wysokość: 15,5 cm

Długość wewnętrzna: 14,73 cm

Szerokość wewnętrzna: 4,5 cm

Waga: 195 g

Jednorazowy

Wstępnie pokryty lubrykantem

Materiał wewnętrznego rękawa: Thermoplastic Elastomer (TPE)

Obudowa: PE

MASTURBATOR

  • długość całkowita (w cm): 

    14,73

  • materiał: 

    Thermoplastic Elastomer (TPE)

  • średnica w cm: 

    6,7