Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Doskonała jakość, bezpieczeństwo i jeszcze lepsza zabawa czekają na Ciebie - kup Unimil Skyn Excitation! 

 

Unimil Skyn Excitation to wysokiej klasy prezerwatywy stymulujące. Nie bez powodu otrzymują świetne opinie kochanków - dzięki nim seks może dawać jeszcze bardziej intensywne doznania! Jest to związane przede wszystkim z wypustkami znajdującymi się z zewnętrznej strony prezerwatywy. To nie wszystko, ponieważ noszący ją mężczyzna także może liczyć na ciekawe przeżycia. Jest to możliwe za sprawą lubrykanta o stymulujących, chłodzących właściwościach. 

 

Prezerwatywy stymulujące Unimil Skyn Excitation zostały wykonane z najwyższej klasy materiału na bazie poliizoprenu. Dzięki temu produkt doskonale dopasowuje się do członka, nie zmniejszając swojej skuteczności. Do tego tworzywo nie zawiera lateksu, dlatego Unimil Skyn Excitation sprawdzą się wśród osób posiadających uczulenie na tę substancję.

 

Nominalna średnica Unimil Skyn Excitation wynosi 53 mm. Jest to szerokość odpowiadająca standardowym wymiarom penisa.

 

W opakowaniu znajdują się 3 szt. Unimil Skyn Excitation. Produkt jest przyjazny dla wegan!

 

W opinii specjalistów prezerwatywy są najlepszym sposobem na uniknięcie zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Postaw na bezpieczny seks i zaopatrz się w Unimil Skyn Excitation!

 

Jeśli chcesz, to w naszym sklepie znajdziesz wiele innych prezerwatyw, także nielateksowych. W każdym przypadku możesz liczyć na atrakcyjne ceny!

 

Specyfikacja produktu:

rodzaj powłoki: wypustki

materiał: poliizopren

szerokość nominalna: 53 mm

dodatkowe informacje: lubrykant chłodzący

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    poliizopren