Wczytuję dane...

Poznaj uroczą Emily i przeżyj z nią niesamowitą rozkosz – kup Fleshlight Emily Willis Squirt już teraz!

 

Fleshlight Emily Willis Squirt to profesjonalny masturbator-pochwa. Gadżety z tej serii nieprzypadkowo cieszą się sporym zainteresowaniem na całym świecie. Mianowicie, wejście zabawki to odlew waginy popularnej aktorki porno! Dzięki temu możesz przenieść realizm doświadczeń na wyższy poziom. Wnętrze masturbatora jest wypełnione strategicznie rozmieszczonymi wypustkami, prążkami. Przez to przyjemność ze stymulacji jest wręcz ogromna! Obudowa gadżetu przypomina latarkę, dlatego łatwo ukryć cel posiadania produktu. Do tego cena Fleshlight Emily Willis Squirt jest adekwatna do jakości.

 

Nie można pomijać materiału, z którego wykonano rękaw masturbacyjny w Fleshlight Emily Willis Squirt. Producent nazywa go SuperSkin, a opinie użytkowników doceniają przede wszystkim jego miłą w dotyku fakturę, skądinąd przypominającą ludzką skórę! Do tego tworzywo jest bezpieczne w użyciu!

 

Pamiętaj, by stosować odpowiedni żel nawilżający, który zapewni komfort podczas zabawy. Kupuj lubrykanty wodne, ponieważ inne mogą zniszczyć materiał SuperSkin. Preparaty tego rodzaju znajdziesz w naszym sklepie. Po użyciu myj Fleshlight Emily Willis Squirt. W tym celu wyjmij rękaw masturbacyjny i przepłucz go wodą, a następnie pozostaw do wysuszenia. W celu przedłużenia żywotności zabawki, zaopatrz się w puder Fleshlight Renewing Powder.

 

W opakowaniu znajduje się masturbator, instrukcja obsługi i próbka lubrykanta Fleshlube Water.

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

rodzaj wejścia: pochwa

materiał: SuperSkin® bez dodatku ftalanów

długość całkowita: 25 cm

długość wewnętrzna: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2-2 cm

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  pochwa

 • średnica w cm: 

  1,2 - 2