Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: autoblow2plus

Masturbator Autoblow 2 Plus XT ciasno opina się wokół członka, stymulując go na całej powierzchni. Tunel z poziomymi prążkami delikatnie masuje penisa, a dzięki systemowi Extra Tight dopasowuje się do jego obwodu. Gadżet erotyczny Autoblow 2 Plus XT ma wymienne wkłady, które odpowiadają poszczególnym długościom członków. Prezentowana na stronie cena to koszt za tunel w rozmiarze C. Obudowa Autoblow sprzedawana jest oddzielnie.

 

Wejście masturbatora przypomina waginę, a dzięki miękkiemu tworzywu w dotyku przypomina ludzką skórę. Stworzony przez Autoblow masturbator - pochwa porusza się w górę i w dół, a w ruch wprowadza go specjalny mechanizm uruchamiany po podłączeniu do prądu. Wsad C wystarczy umieścić w obudowie Autoblow, a następnie włożyć w nią członka. Poleca się, by masturbator używany był z lubrykantami tworzonymi na bazie wody.

 

Prezentowany zestaw składa się z jednego wkładu do masturbatora Autoblow w rozmiarze C. Wejście do tunelu z prążkami wykonano w kształcie waginy. Obwód gadżetu to 14 - 16 cm. Wkład dedykowany jest wszystkim długościom penisa.

 

Tunel przeznaczony jest do wielokrotnego użytku. Wypustki wyżłobione w jego wnętrzu mają gładką strukturę, tak by nie ranić członka. Masturbator Autoblow czyścić należy pod bieżącą wodą z użyciem mydła lub środka antybakteryjnego. Preparaty do czyszczenia gadżetów erotycznych znaleźć można w pozostałych kategoriach sklepu. Przed ponownym umieszczeniem w obudowie, wkład należy osuszyć.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

Rozmiar A: obwód 7,5 - 10 cm, wszystkie długości,

Rozmiar B: obwód 10 - 14 cm, wszystkie długości,

Rozmiar C: obwód 14 - 16 cm, wszystkie długości

 

Pozwól, by sklep Świat Doznań pomógł odkryć Twoje fantazje i spełnić marzenia erotyczne. Masturbator Autoblow ma wyłącznie pozytywne opinie od dotychczasowych użytkowników - pora, byś o jego działaniu przekonał się na własnej skórze! Już teraz kup masturbator i odkrywaj nowe poziomy przyjemności.

MASTURBATOR

  • rodzaj wejścia: 

    pochwa

  • średnica w cm: 

    2.39 - 3.18