Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: lovense (us)

Urozmaić swoją zabawę z nowoczesną zabawką za sprawą Lovense Max 2 Vagina Shaped Sleeve! Kup sobie prezent!

 

Lovense Max 2 Vagina Shaped Sleeve to bardzo dobrze wykonany rękaw do masturbatora, który nie bez przyczyny otrzymuje bardzo pochlebne opinie użytkowników. Mianowicie, dzięki niemu zabawa jest jeszcze bardziej realistyczna! Wzornictwo produktu (przy otworze) nawiązuje do pochwy. Masturbator, a raczej sam rękaw został wykonany z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu zabawa jest wyjątkowo przyjemna i komfortowa. To nie wszystko, ponieważ wnętrze Lovense Max 2 Vagina Shaped Sleeve posiada nieregularną strukturę, dzięki czemu wrażenia płynące ze stymulacji są szczególnie intensywne. Do tego cena akcesorium jest adekwatna do jakości.

 

Nasz sklep przypomina, że rękaw do masturbatora Lovense Max 2 Vagina Shaped Sleeve powinien być zawsze używany wraz z lubrykantem. W przeciwnym wypadku możesz narazić się na podrażnienia. Korzystaj z żeli na bazie wody, ponieważ inne mogą zniszczyć opisywany produkt. W trosce o swoją higienę zawsze przepłucz Lovense Max 2 Vagina Shaped Sleeve po użyciu. Oczywiście, przy uprzednim wyjęciu z urządzenia Max 2. Włóż rękaw z powrotem dopiero po wysuszeniu.

 

Pamiętaj, że Lovense Max 2 Vagina Shaped Sleeve jest przeznaczony wyłącznie do użytku z masturbatorem Lovense Max 2. Nasz sklep serdecznie polecam. Jeśli chcesz, znajdziesz u nas wiele innych gadżetów, akcesoriów oraz innych produktów. Już teraz sprawdź nasz asortyment! Zawsze na klienta czekają atrakcyjne ceny!

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: silikon

MASTURBATOR

  • materiał: 

    silikon

  • rodzaj wejścia: 

    pochwa