Wczytuję dane...

Wysoka jakość i realistyczne doznania – poznaj Fleshlight Girls Abella Danger i kup sobie wyjątkowy prezent!

 

Fleshlight Girls Abella Danger to profesjonalny masturbator. Zabawka jest doceniana przez miłośników filmów pornograficznych, ponieważ wejście do gadżetu jest odlewem pochwy znanej aktorki – Abelli Danger. To nie wszystko, ponieważ w środku rękawa masturbacyjnego znajdują się liczne wypustki i prążki, dzięki czemu stymulacja jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca i ciekawsza. Cena Fleshlight Girls Abella Danger jest adekwatna do jakości.

 

Na szczególną uwagę zasługuje materiał, z którego Fleshlight wykonuje rękawy masturbacyjne. Jest to autorskie tworzywo nazywane SuperSkin. Zgodnie z nazwą (z ang. super skóra), ma ono imitować ludzką skórę, serwując użytkownikowi jeszcze bardziej realistyczne doznania. Co więcej, materiał ten jest bezpieczny w stosowaniu. Nie bez powodu marka otrzymuje tak dobre opinie użytkowników z całego świata.

 

Musisz pamiętać o odpowiedniej higienie. Z tego powodu po każdej zabawie oczyść masturbator. Wystarczy, że wyjmiesz rękaw z obudowy, a następnie dokładnie przepłuczesz go bieżącą wodą. Natomiast podczas samej stymulacji pamiętaj o nawilżeniu, w przeciwnym wypadku doznania mogą nie być tak przyjemne. Korzystaj wyłącznie z lubrykantów na bazie wody. Możesz je znaleźć w ofercie naszego sklepu. Inne żele nawilżające mogą uszkodzić materiał SuperSkin.

 

Gadżet jest doceniany nie tylko za przyjemność stosowania i jakość wykonania. Masturbator-pochwa Fleshlight Girls Abella Danger znajduje się w obudowie przypominającej latarkę! Dzięki temu zabawka jest doceniana za dyskrecję.

 

Poza opisywanym masturbatorem, w pudełku znajdziesz także instrukcję obsługi i próbkę lubrykanta wysokiej jakości – Fleshlube Water. Dzięki temu możesz zacząć zabawę zaraz po rozpakowaniu produktu!

 

Masturabtor doskonale sprawdzi się w pojedynkę, ale też jako urozmaicenie gry wstępnej z drugą połówką. Serdecznie polecamy!

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: SuperSkin

długość całkowita: 25 cm

długość wewnętrzna: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2-2 cm

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  pochwa

 • średnica w cm: 

  1,2 - 2