Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: kiiroo (nl)

Kiiroo Titan - masturbator pochwa to nowatorski produkt do masturbacji, który dzięki posiadanym funkcjom pozwala na zabawę interaktywną w trakcie użytkowania.

 

Sztuczna pochwa marki Kiiroo to inteligentny masturbator, który umożliwia połączenie się z jednym z 4000 filmów erotycznych opracowanych tak, byś poczuł się częścią obserwowanych wydarzeń. Reguluj swoje erotyczne doznania za pomocą wibracji i przekonaj się, jak wiele potrafi ten gadżet.

 

Titan posiada 9 punktów i rękaw z cyberskóry, które nadadzą autentycznych doznań. Możesz przeżywać wszystko na osobności lub połączyć się z partnerką na odległość i dać się dopieścić jej, lub samemu sprawić kobiecie niezapomnianą rozkosz. Wszelkie doznania możliwe są dzięki panelowi dotykowemu, którym z łatwością możesz sterować: dostosujesz prędkość i intensywność stosowanie do aktualnych potrzeb.

 

Bezpieczne materiały, z jakich wykonano produkt, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania: nie podrażniają, nie uczulają, nie powodują infekcji. Należy jednak pamiętać o tym, by korzystanie oraz konserwacja odbywały się zgodnie ze wskazówkami pochodzącymi od producenta.

 

Innowacyjny masturbator z wibracją dostępny jest dla Ciebie w sklepie Świat Doznań, który słynie z wysokiej jakości produktów w niewysokich cenach. Jeżeli wahasz się, czy kupić masturbator Kiiroo Titan, to zasięgnij opinii u najlepszych ekspertów w tej dziedzinie – zadowolonych klientów.
Piękny elegancki gadżet na pierwszy rzut oka nie kojarzy się z zabawką erotyczną. Przyjemny dla oka kształt sprawia, że świetnie nadaje się na ekskluzywny prezent dla bliskiej osoby.

 

Parametry techniczne:
- materiały: obudowa - ABS, kołnierz - TPE, wewnętrzny uchwyt na pocisk – NBR;
- wykończenie: matowe wykończony połyskliwą częścią dotykową;
- rozmiar: 221 mm długości, 87 mm średnicy;
- waga: 857g;
- akumulator: 1000 mAh;
- ładowanie: 3-3,5 godziny za pomocą kabla USB;
- czas użytkownika: około 30-40 minut;

 

MAKSYMALNY ROZMIAR PENISA:
- obwód: 4,5 cm x 3,14 cm;
- długość: maksymalnie 19 cm;

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  22

 • materiał: 

  ABS, TPE, NBR

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  9