Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: mancage (nl)

ManCage Model 06 Chastity 5.5'' Cock Cage, czyli męski pas cnoty to nie tylko gadżet erotyczny, ale też afrodyzjak.

 

Pas cnoty nie jest już tylko topornym średniowiecznym urządzeniem, zakładanym kobietom przez mężczyzn, gdy ci wyruszali z domu na dłuższy czas. Teraz to świetny gadżet erotyczny, który owszem, nie pozwala na współżycie, lecz jest też wyjątkową metodą na rozbudzenie namiętności – bo przecież zakazany owoc kusi.

 

Wykonany został z bezpiecznego w użytkowaniu poliwęglanu wysokiej jakości. Jego największą zaletą jest lekkość i wytrzymałość – nie będzie więc krępował ruchów, ani też nie pęknie w trakcie noszenia. Nie wzbudzi także podejrzeń w najmniej odpowiedniej sytuacji. Jego aplikacja nie należy do trudnych: posiada trzy spinki – dwie z nich łączą ze sobą górne elementy, trzecia zaś spina pierścienie z klatką. W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór pierścieni. ManCage zamyka się za pomocą metalowej kłódeczki lub regulowanego paska.

 

Ten pas cnoty nie przeszkadza w codziennych fizjologicznych czynnościach, możesz więc być pewien, że nie napotkasz na kłopoty w toalecie. Ten produkt nie pozwoli Ci, na osiągniecie wzwodu podczas noszenia, za to po jego zdjęciu Twój penis będzie twardy i gotowy do boju. I jeszcze jedno – będziesz miał okazję przekonać się, czy wolisz mieć kluczyk, czy być uzależniony od woli osoby, która kluczyk posiada.

 

Pas cnoty Model 06 Chastity kupić warto choćby ze względu na pozytywne opinie klientów, którzy podkreślają, że ich życie erotyczne nabrało nowego blasku. W niskiej cenie kupić możesz sobie zatem nową jakość seksu.

 

Parametry techniczne:
- kolor: czarny;

- materiał: poliwęglan, ABS;

- długość: 14 cm;

- średnica zewnętrzna: 5,2 cm;

- średnica wewnątrz klatki: 4,5;

- waga: 368 g;

- załączone ringi: 4.5 cm, 5 cm, 5.5 cm, 6 cm;

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  14

 • materiał: 

  poliwęglan, ABS

 • szerokość (w cm): 

  5,2

 • średnice pierścieni (w cm): 

  4,5, 5, 5,5, 6