Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: mancage (nl)

Przezroczysty pas cnoty ManCage model 04 Chastity zmienia wyobrażenie o BDSM! Zestaw zawiera przezroczystą klatkę erekcyjną, kłódkę z kluczykiem, spinki oraz regulowane paski, a przedstawiona cena obejmuje także ringi w czterech rozmiarach. Pas uniemożliwia osiągnięcie erekcji, wzbudzając podniecenie u obojga partnerów, a dzięki swojej dyskretnej budowie nie wymaga ściągania poza sypialnią. Dodatki i pas cnoty męski zapakowane są w eleganckie pudełeczko. Przejmij kontrolę lub daj się kontrolować!

 

Jak używać gadżetu? To proste! Pas ManCage model 04 składa się z trzech elementów. Hipoalergiczna klatka utrzymuje się na penisie dzięki jednemu z pierścieni, które mocowane są do pasa poliwęglanowymi spinkami. Gadżet jest tak lekki, że pozwala zapomnieć, że ma się go na sobie, aż do czasu osiągnięcia wzwodu. Ten błyskawicznie gaszony jest przez obręcze klatki, budząc pożądanie, jakiego wcześniej nie doświadczyłeś! Więcej o zakładaniu pasa z serii Chastity przeczytasz w dołączonej do zestawu instrukcji.

 

Penis jest całkowicie bezpieczny w trakcie użytkowania gadżetu - pas cnoty zapewnia mu odpowiednią wentylację i higienę. Lekkiej klatki ManCage nie trzeba zdejmować w czasie wizyty w toalecie, a każda próba erekcji kończy się niepowodzeniem. Po użyciu wystarczy przemyć ją w wodzie i osuszyć. To osoba posiadająca kluczyk decyduje, kiedy zdjąć pas cnoty i uwolnić członka. Obawiasz się noszenia klatki podczas imprezy lub wizyty na lotnisku? Niepotrzebnie, bo gadżet jest bardzo dyskretny! Wystarczy, że metalową kłódkę zastąpisz regulowanym paskiem, dołączonym do zestawu, by cieszyć się rozkoszną tajemnicą dzieloną z partnerem!

 

PARAMETRY TECHNICZNE:
Długość - 11,5 cm
Średnica zewnętrzna - 4,4 cm
Średnica wewnętrzna - 3,5 cm
Waga - 328 g
Ringi w rozmiarach - 4,5 cm, 5cm, 5,5cm, 6cm
Wykonano z ABS, poliwęglanu

Poznaj opinie innych klientów o męskim pasie cnoty ManCage. Wybierz swój gadżet, kup go i ciesz się nowymi doznaniami. Świat Doznań to sklep, który pomoże Ci zrealizować najskrytsze fantazje!

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  11,5

 • materiał: 

  poliwęglan, ABS

 • szerokość (w cm): 

  4,4

 • średnice pierścieni (w cm): 

  4,5, 5, 5,5, 6