Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: mancage (nl)

Dzięki wykorzystaniu pasa cnoty marki ManCage Model 04 Chastity doznania płynące z relacji BDSM wejdą na zdecydowanie wyższy poziom.

 

Pas cnoty dla mężczyzn produkowany jest przede wszystkim z wysokiej jakości materiałów hipoalergicznych, dostosowany do potrzeb każdego mężczyzny. Posiada otwory wentylacyjne oraz możliwość oddania moczu, przez co możemy go nosić nawet kilka dni. Pas cnoty został stworzony dla podkręcenia atmosfery w łóżku, jak i poza nim, a dołączona do zestawu kłódka z kluczykiem pozwala na 100% kontrolowanie erekcji przez partnera, co tylko i wyłącznie podkręca pikantną atmosferę w łóżku. Klatka ma na celu powstrzymywania mężczyznę przed osiągnięciem pełnej erekcji, jednak kiedy jej się pozbędziemy, Twój członek osiągnie rozmiary, których jeszcze nigdy nie doświadczyłeś, a stosunek będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący dla obu stron.

 

Produkt nie tylko przeznaczony dla fanatyków relacji BDSM, ale także zwykłych par, pragnących urozmaicenia i przetestowania nowej, ciekawej metody uatrakcyjnienia swojego życia erotycznego.

 

Parametry techniczne:
kolor: czarny
długość: 11,5 cm.
średnica zewnętrzna: 4,4 cm.
średnica wewnętrzna: 3,5 cm.
waga: 328 g.
tworzywo: poliwęglan, ABS, 
4 łączone ringi: 4,5 cm, 5 cm, 5,5 cm, 6 cm.

Sklep Świat Doznań oferuje produkty najwyższej jakości z uwzględnieniem najniższej ceny. Niezawodność i satysfakcję potwierdziło tysiące pozytywnych opinii stałych klientów, których z dnia na dzień przybywa. Nie zastanawiaj się dłużej: kupuj i ciesz się niezapomnianymi doznaniami.

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  11,5

 • materiał: 

  poliwęglan, ABS

 • szerokość (w cm): 

  4,4

 • średnice pierścieni (w cm): 

  4,5, 5, 5,5, 6