Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: mancage (nl)

ManCage Model 03 Chastity 4,5'' Cock Cage to męski pas cnoty wyprodukowany z poliwęglanu, dzięki czemu jest lekki, wygodny i bardzo wytrzymały. ManCage jest jednym z akcesoriów do BDSM. Pozwala na spełnienie seksualnych marzeń poprzez kontrolowanie lub bycie kontrolowanym.

 

Ten wyjątkowy pas cnoty składa się z trzech dopasowanych do siebie elementów głównych. Górne elementy są połączone ze sobą dwoma spinkami, podobnie jak łączenie pierścienia z klatką. Produkt jest dostępny w wielu rozmiarach, możemy go dopasować idealnie do członka, dzięki czemu jego noszenie będzie wygodne. Klatka jest zamykana w bardzo łatwy sposób, poprzez małą kłódeczkę lub pasek. Mamy przez to poczucie bezpieczeństwa. Jego kształt czyni go zupełnie niewidocznym pod ubraniem, dzięki czemu nie będziemy odczuwali dyskomfortu ,będąc na festiwalu lub imprezie. Pas cnoty ManCage nie pozwoli ci na osiągnięcie wzwodu, bez względu na otaczające cię bodźce. Kluczową i główną zaletą produktu jest reakcja organizmu po uwolnieniu z zamknięcia. Twój penis będzie twardy jak skała.

 

ManCage to produkt skierowany dla osób, które szukają dominacji w związku. Pas cnoty z twojego mężczyzny uczyni prywatnego niewolnika, który będzie czekał, aż pozwolisz mu wyswobodzić się z zamknięcia. Wysiłek partnera zostanie nagrodzony wyjątkowo silną erekcją, co jeszcze bardziej zwiększy pikanterie w łóżku. Po okresie abstynencji seksualnej obydwoje będziecie jeszcze bardziej wygłodniali stosunku niż zwykle. Wprowadź nowe doznania do swojego życia seksualnego, dzięki męskiemu pasowi cnoty. Produkty oferowane przez nas cechuje najlepsza cena na rynku. Kup już teraz, aby jak najszybciej cieszyć się nowymi doznaniami seksualnymi. Nasz sklep ma bardzo dobre opinie i sprzedaje akcesoria najwyższej jakości. Jeśli lubisz dominować lub być dominowanym zamów ManCage model 03 jak najszybciej.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

Długość: 11,5cm

Średnica zewnętrzna: 4,2cm

Średnica wewnątrz klatki: 3,5

Waga: 346 g

Materiał: poliwęglan, ABS

Załączone ringi: 4,5cm, 5cm, 5,5cm, 6cm

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  11,5

 • materiał: 

  poliwęglan, ABS

 • szerokość (w cm): 

  4,2

 • średnice pierścieni (w cm): 

  4,5, 5, 5,5, 6