Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: mancage (nl)

Daj się zniewolić i pozwól sobie na pasjonującą zabawę razem z ManCage Model 02 Chastity 3.5'' Cock Cage – kup sobie prezent!

 

ManCage Model 02 Chastity 3.5'' Cock Cage to bardzo dobrze wykonany pas cnoty dla mężczyzny, który nieprzypadkowo cieszy się uznaniem na całym świecie i otrzymuje pochlebne opinie. Marka ManCage od lat zajmuje się tworzeniem ciekawych klatek na penisa, dlatego szukając najwyższej jakości – warto zaufać właśnie jej. Do stworzenia ManCage Model 02 Chastity 3.5'' Cock Cage wykorzystano poliwęglan i tworzywo ABS, a więc materiały bezpieczne w kontakcie ze skórą. W zestawie znajdują się jednorazowe zatrzaski, a także kłódka z kluczykiem, dzięki czemu uwięziony mężczyzna na pewno się nie wyswobodzi. Dochodzą do tego części wspomagające dopasowanie pasa cnoty do rozmiarów danego członka.

 

Złożenie tego pasa cnoty nie jest trudne. Wystarczy dwoma spinkami złączyć górne elementy, a węższą spinką połączyć pierścień z klatką. Resztę spina się natomiast wspomnianymi wcześniej zatrzaskami lub zamyka na dołączoną do zestawu kłódkę.

 

Oferowany przez nasz sklep mas cnoty dla mężczyzn ManCage Model 02 Chastity 3.5'' Cock Cage prezentuje nie tylko najwyższą jakość, ponieważ wyróżnia go także niska cena! Jest to więc odpowiednia decyzja, jeżeli szukasz ciekawego urozmaicenia w ramach swoich igraszek z drugą połówką.

 

Stosowanie podobnych gadżetów jest szczególnie uwielbiane przez miłośników praktyk BDSM. Polegają one na skrępowaniu drugiej połówki, a także jednoczesnym zadawaniu bólu i przyjemności. Pas cnoty dla mężczyzn nie pozwala na osiągnięcie wzwodu, jednak po jego zdjęciu erekcja jest jeszcze silniejsza!

 

W naszym sklepie znajdziesz wiele innych ciekawych gadżetów tego rodzaju, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty

materiał: poliwęglan, tworzywo ABS

długość: 9 cm

średnica: 4,2 cm

waga: 322

 

W zestawie znajduje się też kłódka, wymienne ringi (o średnicach 4,5; 5; 5,5; 6 cm)

PAS CNOTY ELEKTRO

 • długość (w cm): 

  9

 • materiał: 

  poliwęglan, ABS

 • szerokość (w cm): 

  4,2

 • średnice pierścieni (w cm): 

  4,5, 5, 5,5, 6